راز موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی با سئو و طراحی سایت - آرشیو 1401/7
<-Description->

طراحی سایت چیست؟

در حالی که اصطلاحات طراحی سایت فروشگاهی و توسعه وب اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند، طراحی وب از نظر فنی زیرمجموعه وسیعی از توسعه وب است. وب سایت ها با استفاده از یک زبان نشانه گذاری به نام HTML ایجاد می شوند. طراحان از تگ های HTML برای ایجاد محتوا و ابرداده برای هر صفحه استفاده می کنند. طراحی و ظاهر عناصر در یک صفحه وب معمولاً با استفاده از CSS یا Cascading Style Sheets تعریف می شود. بنابراین، اکثر وب سایت ها ترکیبی از HTML و CSS را نمایش می دهند که نحوه نمایش هر صفحه در یک مرورگر را مشخص می کند. برخی از طراحان وب ترجیح می دهند صفحات را کدنویسی کنند (HTML، CSS را از ابتدا تایپ کنند)، در حالی که برخی دیگر از ویرایشگر "WYSIWYG" مانند Adobe Dream Weaver استفاده می کنند.


این نوع ویرایشگر یک رابط بصری برای طراحی صفحه وب ایجاد می کند و نرم افزار به طور خودکار کدهای HTML و CSS مربوطه را تولید می کند. یکی دیگر از روش های محبوب برای طراحی وب سایت، داشتن یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس یا جوملا است. این خدمات چارچوب های وب سایت مختلفی را ارائه می دهند که می توانند به عنوان نقطه شروع یک وب سایت جدید مورد استفاده قرار گیرند. سپس وب مسترها می توانند محتوا را اضافه کرده و با استفاده از یک رابط مبتنی بر وب، طرح بندی را تنظیم کنند.


در ادامه به این سوال مهم که طراحی سایت چیست؟ مراحل و انواع مختلف طراحی سایت، وظایف طراح وب سایت و ... را پاسخ داده و شرح می دهیم.


از آنجایی که HTML و CSS برای راحتی در ظاهر و ظاهر یک وب سایت استفاده می شود، تصاویر باید به طور جداگانه ایجاد شوند. بنابراین، طراحی گرافیک می تواند با طراحی وب همپوشانی داشته باشد، زیرا طراحان گرافیک اغلب تصاویری را برای استفاده در وب ایجاد می کنند. برخی از برنامه های گرافیکی، مانند Adobe Photoshop، حتی دارای گزینه Save for Web هستند که راه آسانی برای صادرات تصاویر در قالبی بهینه شده برای انتشار وب سایت فراهم می کند.


طراحی وب شباهت های زیادی به طراحی چاپی دارد. وب، مانند رسانه های چاپی، در ابتدا برای توزیع متن به منظور خواندن گسترده توسط کاربران طراحی شده بود. با معرفی چند رسانه ای در وب، بسیاری از مردم شروع به مقایسه بین وب و تلویزیون کردند. فناوری Push، که در آن اطلاعات به طور خودکار برای کاربر ارسال می شود، به عنوان راهی برای تبدیل وب به یک محیط غیرفعال معرفی شد. با این حال، مقایسه بین وب و تلویزیون هنوز دقیق و عملی نیست.


پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز مطالعه کنید:

طراحی سایت با لاراول

آشنایی با مراحل ساخت وب سایت


آشنایی با مراحل ساخت وب سایت

تعریف پروژه

سازمان ها باید با ذینفعان ارتباط برقرار کنند تا مواضع خود را روشن کنند و مخاطبان را در مورد محصولات و خدمات خود آگاه کنند. به همین دلیل لازم است در ابتدا پروژه تعریف شود. تعریف خود پروژه شامل وارد کردن مراحل زیر است:


خلاصه پروژه

اهداف پروژه

مخاطب هدف

انتقال پیام ها

رقابت

تعریف محدوده پروژه

در مورد تم طراحی وب سایت چطور؟ تعیین محدوده پروژه یک مرحله مهم است. یکی از رایج ترین مشکلات پروژه های وب، خزیدن دامنه است. با ایجاد یک طرح محدوده پروژه مناسب که فعالیت ها و محصولات قابل تحویل خاص را همراه با جدول زمانی مشخص تعریف می کند، می توانید به وضوح انتظارات خود را از مشتریان خود تعیین کنید. یکی از متداول ترین روش های ردیابی پروژه های وب، استفاده از نمودار گانت است که نه تنها فعالیت های اصلی، بلکه وظایف مرتبط با هر فعالیت را نیز تعریف می کند و تاریخ شروع و پایان را نشان می دهد. نمودار گانت یک مرجع بصری برای تیم طراحی فراهم می کند و چارچوب زمانی هر مرحله و وابستگی های بین مراحل و مسئولیت های بین مشتری و تیم وب را نشان می دهد.


Wireframe و معماری سایت

معماری سایت شامل نقشه سایت و سیم صفحه می باشد. ایجاد نقشه سایت تضمین می کند که تمام صفحات کلیدی سایت را در نظر گرفته اید. معماری سایت روابط صفحات کلیدی را با یکدیگر نشان می دهد و نحوه ایجاد ناوبری کلی را تعیین می کند. Wireframes نمای دقیقی از محتوای ارائه شده در هر صفحه را نشان می دهد. اگرچه آنها عناصر طراحی واقعی نیستند، اما راهنمایی برای تعیین سلسله مراتب محتوای صفحه ارائه می دهند.


طراحی بصری

گام بعدی در پاسخ به سوال طراحی سایت چیست؟ یک سبک بصری ایجاد کنید. سبک بصری کلی به احتمال زیاد توسط برند بصری سازمان تعیین می شود. هدف برقراری ارتباط در وب با سایر اشکال سازمان است. نام تجاری سازمان نقش مهمی در این بخش از فرآیند ایفا می کند، زیرا طراحان می خواهند ایده های کلیدی درک برند را به صورت بصری در طراحی منتقل کنند.


توسعه سایت

اکنون زمان آن است یرفاکس، سافاری، اینترنت اکسپلورر و دستگاه های مختلف مانند لپ تاپ، تبلت و موبایل را چک کنید تا ببینید آیا قطعی وجود دارد یا خیر؟ اگر بله، این قطعی ها در کدام قسمت ها رخ داده است؟


استارت آپ

حالا آن روز بزرگ فرا رسیده است! شما سایت را آزمایش کرده اید و اگر توسط ذینفعان پروژه بررسی و تایید شود، آماده راه اندازی هستید. اما پس از راه اندازی سایت، پروژه پایان نمی یابد زیرا باید برای بازخورد کاربرانی که با سایت جدید مواجه می شوند آماده شوید. برخی تغییرات فوری در سایت انتظار می رود، مانند اصلاح لینک های خراب، ویرایش نسخه و انجام اصلاحات. وب یک رسانه سیال است که اگر نه ساعتی، حداقل روزانه تغییر می کند و تغییر اجتناب ناپذیر است.


تعمیر و نگهداری سایت

وب سایت ها مانند موجودات زنده زنده هستند و نیاز به مراقبت و نگهداری مداوم دارند. به روز رسانی محتوا، ایجاد تغییرات در پس زمینه و رفع لینک های شکسته یک کار روزانه برای یک وب مستر است. تمام این مراحل برای پاسخ به سوال طراحی وب سایت چیست؟ بسیار مهم هستند. اما مشکلی که در این فرآیند وجود دارد، استراتژی است. میل به دستیابی به هدف، حرکت سازمان به جلو و پیشرفت در یک محیط رقابتی. بنابراین لازم است استراتژی ها و راهکارهای لازم در طراحی سایت مشخص شود و تعمیر و نگهداری روزانه سایت ها بر اساس استراتژی تعیین شده انجام شود.


مسئولیت های طراحی وب سایت چیست؟

اما طراحی سایت چیست؟ و وظایف طراح سایت چیست؟ یک طراح وب ظاهر، طراحی و عملکرد یک وب سایت را ایجاد می کند. این شامل درک طراحی گرافیک و برنامه نویسی کامپیوتر است. پس از ایجاد وب سایت، طراح به نگهداری و افزودن به وب سایت کمک می کند. طراحان وب باید دارای سابقه آکادمیک باشند. وظایف یک طراح وب شامل تمام جنبه های ایجاد یک وب سایت است. پس از ملاقات با مشتری و ارزیابی نیازهای آنها، طراحان وب به ایجاد و نگهداری محصول کمک می کنند. وظایف آنها شامل، اما محدود به موارد زیر نیست:


نوشتن و ویرایش محتوا

طراحی صفحه وب

تعیین الزامات فنی

به روز رسانی وب سایت ها

فایل های پشتیبان ایجاد کنید

پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز مطالعه کنید:

چگونه می توانیم یک وب سایت سفارشی طراحی کنیم؟

همکاری با تیم های توسعه یا مدیران برای به روز رسانی سایت و اولویت بندی نیازها از دیگر وظایف طراحان وب است.


یک طراحی سایت خوب چه ویژگی هایی دارد؟

کاربران را مجبور نکنید زیاد فکر کنند.

صبر کاربران را از دست ندهید.

شما می توانید توجه و تمرکز کاربران را از طریق سایت مدیریت کنید.

نوشته ها و مطالب موثری داشته باشید.

تمام عملکردهای سایت باید در اختیار کاربر قرار گیرد.

متن مبهم، پیچیده و سنگین نباید وجود داشته باشد.

استفاده از فضای خالی (سفید) سایت را فراموش نکنید.

صاحبان سایت می توانند با استفاده از زبان بصری به طور موثر با کاربران ارتباط برقرار کنند.

در طراحی سایت باید از نکات و طرح های سنتی استفاده کرد.

سایت طراحی شده باید تحت آزمایش اولیه قرار گیرد و این آزمایشات باید در هر زمان تکرار شوند.

انواع طراحی سایت

طراحی بصری وب سایت

طراحی سایت مینیمال

طراحی تایپوگرافی سایت

طراحی سایت تک صفحه ای

طراحی وب سایت تخت

خلاصه و نتیجه گیری

اهمیت داشتن یک وب سایت برای یک تجارت چیزی است که امروزه نمی توان آن را نادیده گرفت. با حضور آنلاین از طریق وب سایت خود، می توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید. علاوه بر فروش محصولات و خدمات به صورت آنلاین، می توانید اطلاعاتی را که مصرف کنندگان برای تصمیم گیری آگاهانه خرید نیاز دارند، در اختیار آنها قرار دهید. اگر می خواهید شرکت شما در بازار مدرن امروزی موفق باشد، باید یک وب سایت حرفه ای داشته باشید. وب سایت شما ستون فقرات کسب و کار شما است و از تمام تلاش های بازاریابی دیجیتال شما پشتیبانی می کند. در این مقاله سعی شده است به طور خلاصه مفهوم طراحی وب سایت چیست؟ در ادامه به مراحل طراحی وب سایت، ویژگی های یک وب سایت مناسب، نقش و مسئولیت های یک طراح وب و آنچه باید در مورد راه اندازی یک وب سایت حرفه ای برای کسب و کار خود بدانید، خواهیم پرداخت.به این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/7/30| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :8 بار

سوالات متداول در مورد خرید ارجاع


آیا تعداد مراجع مهم است؟

تعداد لینک های مورد نیاز برای یک صفحه به هدف شما و رقبای سایت شما بستگی دارد. در برخی از کلمات کلیدی شما اصلا نیازی به بک لینک ندارید و تنها با تولید محتوا و سئو می توانید به هدف خود برسید. اما احتمالاً می توانید از این برای شرایط رقابتی کم استفاده کنید و قطعاً ترافیک زیادی را به سایت خود وارد نخواهید کرد. اما با این حال، اگر می خواهید در صدر رتبه بندی کلمات کلیدی پر کلیک و رقابتی باشید، قطعا به بک لینک نیاز خواهید داشت.


پاسخ قطعی برای تعداد لینک های مورد نیاز برای یک صفحه یا سایت وجود ندارد، زیرا تعداد مشخصی لینک برای عبارات مختلف پاسخگو نیست!


آیا خرید بک لینک برای سئو خوب است؟

شرایط خرید ارجاع برای 90 درصد شما سوال است. برای پاسخ به این سوال به برخی از شرایط بک لینک با کیفیت اشاره می کنم. چگونه بازخورد معتبر را تشخیص دهیم؟ خرید بازخورد معتبر در شرایط زیر امکان پذیر است و برای دریافت بازخورد قوی باید اکثر موارد زیر را داشته باشد.


بک لینک مرتبط است، یعنی موضوع سایت شما و وب سایت لینک دهنده یکسان است. اگر موضوعات دقیقاً یکسان نیستند، باید مشترکاتی داشته باشند و لینک خروجی در همان قسمت باشد.

بک لینک باید Follow باشد، برای این کار ربات گوگل با خروج از این سایت اعتباری را به سایت شما اختصاص می دهد.

خرید لینک از سایت هایی که تعداد صفحات ایندکس شده زیادی دارند. حتما از خود می پرسید که تعداد صفحات ایندکس شده چه ارتباطی با ارزش لینک ها دارد. زمانی که سایتی تعداد صفحات زیادی در صفحات نتایج گوگل داشته باشد، کاملا واضح است که خزنده گوگل بارها از آن سایت بازدید می کند و لینک سایت شما به سرعت دیده می شود و اعتبار شما را در آن کلمه کلیدی سریعتر افزایش می دهد.

بک لینک هایی که خریداری می کنید باید به طور خاص فقط برای خرید بک لینک سایت شما ساخته شوند، اما برخی از دوستان به دلیل طولانی بودن فرآیند بک لینک سازی شروع به ساختن بک لینک برای چندین سایت به طور همزمان می کنند. آنها با این کار کیفیت را به خطر می اندازند.

خرید رپورتاژ آگهی با توجه به اینکه متن آگهی را خودتان می نویسید و دقیقاً مربوط به عباراتی است که می خواهید برای آنها بازخورد ایجاد کنید بسیار مطلوب و مناسب است اما قیمت رپورتاژ تبلیغات را نیز در نظر داشته باشید.

آیا خرید بک لینک باعث جریمه شدن شما توسط گوگل می شود؟

پاسخ این سوال هم بله و هم خیر است. خوب، ممکن است از خود بپرسید که در چه شرایطی پاسخ مثبت است. ما شرایط و ضوابط خرید ریفرال را برای شما توضیح داده ایم و در صورت دریافت این خدمات از نیوسئو، تمامی شرایط و ضوابط شامل حال شما خواهد شد.


آیا خرید ارجاع رایگان خوب است؟

خرید بک لینک رایگان به صورت عمده ارزشش را ندارد زیرا باید برای همه چیز هزینه کنید. آیا فکر می کنید سایت ها و ابزارهای آنلاینی که آدرس سایت شما را در یک لحظه در هزاران وب سایت کم ارزش و غیر مرتبط ثبت می کنند، می توانند ارزش خاصی برای سایت شما ایجاد کنند؟


نظر شما در مورد گوگل چیست؟ خرید بک لینک انبوه و ثبت 1000 بک لینک در سایت های عمومی غیر مرتبط با الگوریتم پنگوئن گوگل، آیا این عملیات غیر طبیعی نیست! بنابراین بک لینک های رایگان برای گوگل ارزشی ندارند و منجر به جریمه شدن سایت شما می شوند.


آیا خرید بازخورد تضمینی و دائمی وجود دارد؟

خرید بک لینک دقیقا تضمینی است تا بک لینک شما به موقع انجام نشود و کاملا طبیعی و با روش های ابتدایی انجام شود. امیر کمساری در بسیاری از فایل های آموزشی خود به اصطلاحات بک لینک سازی اشاره می کند. پیوندهای ثابت، پیوندهای ثابت تضمینی هستند.


چه زمانی باید ریفرال بخریم؟

در ماه اول پس از راه اندازی وب سایت خود، لینک ها را خریداری نکنید!

زمانی که محتوای باکیفیتی در سایت منتشر کرده اید و مدتی از انتشار مقالات با کیفیت در سایت می گذرد، می توانید بک لینک خریداری کنید. با این کار به گوگل نشان دادید که ثابت قدم هستید و این تجارت برای شما ارزشمند است.به این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/7/29| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :2 بار

این روزها تعداد صفحات اینستاگرامی که قصد فروش محصولات خود را دارند کم نیستند، تفاوت برای شما کجاست؟


با شروع دوران کرونا، مردم به تدریج وابستگی و علاقه بیشتری به خرید اینترنتی پیدا کردند و به دنیای خرید اینترنتی نزدیک شدند، همین امر باعث شد گروه مخاطبین قدیمی که به طرز عجیبی در خرید از فروشگاه های اینترنتی محتاط بودند. خرید را لمس کنید.


از سوی دیگر، کسب‌وکارها متوجه شده‌اند که حتی پس از رفع محدودیت‌های کرونا، باید به دنیای آنلاین بپیوندند، اما مردم به خرید آنلاین علاقه دارند.


عصر کرونا باعث شد تا کسب و کارها خیلی زود متوجه شوند که ورود به دنیای آنلاین و کسب و کار اینترنتی یکی از نیازهای کسب و کار در دنیای امروز است. امروزه 70 درصد از مصرف کنندگان به صورت آنلاین خرید می کنند.


 


طراحی سایت فروشگاهی چیست؟

طراحی وب سایت فروشگاهی وب سایتی است که در آن شما گزینه و صفحاتی برای نمایش و فروش محصولات خود دارید، به عنوان مثال وب سایت دیجی کالا یک وب سایت فروشگاهی است که از طریق آن با محصولات وب سایت آشنا می شوید و می توانید به صورت آنلاین خرید کنید، آنها سایت فروشگاهی طراحی می کنند. با زبان هایی برای برنامه نویسی بسته به نیاز و انتخاب کارفرما، اما در ابتدای کار معمولا بهترین بستر وردپرس و پی اچ پی برای افزودن امکانات مورد نظر در وردپرس است.


قیمت ایجاد سایت فروشگاه اینترنتی:

هزینه طراحی سایت فروشگاهی بسته به نوع طراحی و ویژگی های سایت شما متفاوت است، ساخت سایت فروشگاه اینترنتی اولین و مهمترین مرحله است.


سعی نکنید با پرداخت هزینه کمتر برای وب سایت فروشگاه آنلاین خود معامله ای برنده داشته باشید، حتما از چندین شرکت در مورد قیمت طراحی وب سایت و گزینه ها و ویژگی های طراحی وب سایت آنها سؤال کنید، وب سایت های رقبای خود را بررسی کنید و همه این موارد را در نظر بگیرید. اطلاعات نتیجه گیری اگر به یک وب سایت نتیجه گیری قابل اعتماد نیاز دارید، روی پیوند نرخ طراحی وب سایت 1401 کلیک کنید و نرخ طراحی وب سایت فروشگاهی 1401 را از این وب سایت عضو انجمن تجارت اینترنتی بررسی کنید.


اولین قدم برای ورود به یک کسب و کار اینترنتی

اگر شما جزو مشاغلی هستید که محصولات و خدماتی را برای فروش ارائه می دهید، بهترین و اولین راه برای ورود شما به دنیای آنلاین طراحی سایت است، شاید فکر کنید چرا طراحی سایت، صفحه اینستاگرام نیز می تواند نیاز من برای ورود به این تجارت باشد. و در اینترنت کار کنید، به دلایل زیر ابتدا باید یک وب سایت داشته باشید.


اهمیت فروشگاه های اینترنتی در تجارت

1- شما برای همیشه مالک وب سایت خود هستید:

هیچ شرکتی نمی‌تواند وب‌سایت شما را بگیرد یا شما را بلاک کند، اگر صفحات زیادی در اینستاگرام وجود داشته باشد یا بوده است، حتی اگر پول و بودجه خود را صرف افزایش فالوور و لایک و فروش از طریق اینستاگرام توسط خود اینستاگرام و/یا گروه‌های رقیب مسدود یا ممنوع کرده و آنها را افزایش دهند. اکانت اینستاگرام به طور کامل حذف شد، اختیار صفحه اینستاگرام شما در دست شما نیست، بلکه در دست صاحب این پلتفرم، یعنی. اینستاگرام، هر زمانی که احساس کنند قوانین یا الگوریتم آنها را زیر پا گذاشته اید، آن را حذف خواهید کرد


این قوانین فقط مربوط به اینستاگرام نیست، تقریبا تمام شبکه های اجتماعی این گزینه را دارند و شما حق اعتراض ندارید.


2- امکان استفاده از کانال های دیجیتال مارکتینگ در وب سایت

فقط با داشتن یک وب سایت شما قادر خواهید بود سودآورترین کانال بازاریابی دیجیتال یعنی سئوی سایت فروشگاهی را پیاده سازی کنید، کانالی که بالاترین بازگشت سرمایه تجاری را در جهان دارد، پیشنهاد ما این است که اگر بودجه کافی برای راه اندازی این کانال دارید، راه اندازی کنید. فرآیند سئو از ابتدا


 


سئوی سایت فروشگاهی با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بر اساس سئو در مرحله اول شروع می شود و سپس وارد مراحل پیاده سازی استراتژی های سئو در فروشگاه اینترنتی خود می شوید و در نتیجه با کلمات کلیدی حوزه کسب و کار خود در ابتدا لینک های گوگل برای کاربران نمایش داده می شود، فرآیند سئو باعث جذب ترافیک ارگانیک و ورودی از طریق موتور جستجوی گوگل می شود.


علاوه بر سئو، اجرای کمپین های تبلیغاتی مانند تبلیغات کلیکی با وجود وجود وب سایت فروشگاهی امکان پذیر است، زیرا کمپین های تبلیغاتی در صفحه اینستاگرام قابل پیاده سازی نیستند.


3- جلب اطمینان و اعتماد کاربران، طراحی وب سایت نماد اعتماد است

با داشتن وب سایتی که حاوی اطلاعات شما مانند شماره تلفن یا شماره پشتیبانی و یا آدرس دفتر فروش شما باشد و کاربر وب سایت شما این امکان را داشته باشد که سبد خرید و پنل سفارش داشته باشد و خرید را پیگیری کند. آنها اعتماد دارند و برای خریدهای با قیمت بالا بیشتر به شما اعتماد می کنند، بسیاری از مشتریان حتی برای پرداخت های کم هزینه بسیار محتاطانه عمل می کنند.


اصول طراحی سایت فروشگاهی

اصول طراحی سایت فروشگاهی

ویژگی های مهم دی 4- فروش بیشتر به دلیل داشتن فروشگاه اینترنتی 24 ساعته

تعداد افرادی که نسبت به خرید اینترنتی محتاط هستند یا به صفحات اینستاگرام یهرید به شدت اعتماد می کنند کم نیستند، یعنی تعداد کاربرانی که می توانند مشتری شما شوند نیز کم نیست.


- صفحات اینستاگرام زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما کدام صفحه یا کسب و کار را انتخاب می کنند؟ بله، درست حدس زدید، مطمئناً


- بسیاری از کاربران نیازهای خود را در گوگل جستجو می کنند، کدام فروشگاه اینترنتی را برای خرید انتخاب می کنند؟ وب سایت هایی که در صفحه اول برای آنها ظاهر می شود.


با داشتن وب سایت فروشگاهی می توان یک مصرف کننده بی اعتماد یا مطالبه گر را به مشتری تبدیل کرد که کم نیستند.


 


5- فرآیند خرید آسانتر با طراحی سایت فروشگاهی

فرآیند خرید از پیج های اینستاگرام سخت و غیرقابل اعتماد است، در اکثر مواقع نیاز به پیگیری از طریق واتس اپ با شماره موبایل است که کاربر می تواند هر لحظه فکر کند شماره موبایل را می توان خاموش کرد و یا واریز وجه کرد. از طریق بدهی مستقیم و صبر کنید. بیایید منتظر باشیم تا ادمین ماهی را ببیند و بقیه مراحل خسته کننده را از دید کاربر طی کند، اما با یک وب سایت فروشگاهی، مشتری شما می تواند هر زمان که بخواهد وارد وب سایت شود و بدون نیاز به شما خرید و پرداخت کند.


 


اصول طراحی سایت فروشگاهی

مهمترین اصول طراحی سایت فروشگاهی عبارتند از:


1- توانایی رقابت با رقبا از نظر معماری و گزینه های وب سایت، بررسی ویژگی های فروشگاه اینترنتی رقبای شما، سعی کنید حتی یک پله بالاتر از رقبا در بازار خود باشید و فروشگاه اینترنتی کاربرپسندتری داشته باشید.


2- نکته دوم این است که اصول سئو را از اولین مراحل خود در طراحی سایت فروشگاهی رعایت کنید تا در مراحل بعدی شروع فرآیند سئو و کمپین های تبلیغاتی با مشکل مواجه نشوید، از مراجعه به پورتال سازان با به هر حال شما می خواهید قیمت پایین و بدون ارزش افزوده داشته باشید نباید هیچ یک از ویژگی های بالا را داشته باشد و هرگز نمی توانید کاری برای کانال سئو با پورتال انجام دهید.


3- طراحی سایت فروشگاهی شما باید موبایل فرندلی باشد. در دنیای امروزی که مصرف‌کنندگان بیشتر کار خود را با تلفن‌های همراه انجام می‌دهند، طراحی وب‌سایت‌هایی که نمایش آن‌ها در تلفن‌های همراه مشکل است یا به اصطلاح موبایل فرندلی نیستند، جایی برای رقابت در بازار ندارند.


سفر مشتری هنگام خرید در فروشگاه آنلاین

با یک وب سایت فروشگاه آنلاین یک تجربه خرید دلپذیر برای مشتریان خود ایجاد کنید، مشتری شما همیشه آدرس وب سایت شما را به خاطر می آورد و می تواند به شما اعتماد کند، با پشتیبانی شما تماس بگیرد، ویژگی های محصولات شما از جمله: رنگ، اندازه، جنسیت و غیره. شما را کاملاً می شناسند و اگر تجربه خوشایندی داشته باشند دوباره به شما مراجعه خواهند کرد.به این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/7/29| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :9 بار

دنیای فروش کمی پیچیده و مبهم است. در واقع تکنیک های فروش مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.


یادگیری تکنیک های فروش می تواند به شما کمک کند تا مهارت های خود را بهبود بخشیده و موثرتر شوید.


در این مقاله 10 تکنیک فروش که تجربه فروشندگان حرفه ای در جهان است را با شما به اشتراک می گذاریم.


ما معتقدیم که یک فروشنده خوب همیشه در حال رشد است و می تواند مهارت های خود را بهبود بخشد.


این نوع آموزش فروش به شما کمک می کند تا فروشنده بهتر و حرفه ای تری شوید.


 عناوین مقاله:


فروش مبتنی بر دانش چیست؟

تکنیک های فروش

آخرین کلمه

 


آموزش فروش و تکنیک های پیش فروش - فقط 2 کار را انجام دهید تا فروش خود را افزایش دهید. | طلای فوق العاده | آموزش فروش | آموزش برای موفقیت در کسب و کار


 


فروش مبتنی بر دانش چیست؟

فروش مبتنی بر دانش یکی از روش‌های فروش است که روان‌شناسی اجتماعی، علوم اعصاب و اقتصاد رفتاری را در بر می‌گیرد.


این رویکرد جدید در فروش مبتنی بر روش های علمی است که برای افزایش اثربخشی شما به عنوان یک فروشنده در هر بخش از فرآیند فروش طراحی شده است.


فروش مبتنی بر دانش مهمترین بخش هر فرآیند فروش است.


این رویکرد از تحقیقات علمی برای درک آنچه در مغز خریداران می گذرد و چگونه می تواند بر مغز آنها تأثیر بگذارد، استفاده می کند.


شما با استفاده از این روش فروش خود را افزایش می دهید.


برای کمک به شما در شروع کار با فروش دانش، فهرستی از 10 تا از با ارزش ترین تکنیک های فروش دانش را که امروزه می توانید استفاده کنید، گردآوری کرده ایم.


 تکنیک های فروش

 

تکنیک فروش 1: بازار هدف خود را بشناسید.

بازار هدف متشکل از خریداران بالقوه، خریداران واقعی و رقبا است.


 آموزش فروش شناسایی بازار هدف سوپر طلا | آموزش موفقیت در کسب و کار

 


خریداران بالقوه کسانی هستند که به محصولات و خدمات شما علاقه مند هستند.


خریداران واقعی کسانی هستند که علاقه، درآمد کافی و دسترسی لازم به محصولات و خدمات شما دارند.


یکی از مهم ترین تکنیک های فروش این است که به عنوان یک فروشنده حرفه ای بازار هدف خود را بشناسید و چه کسی می خواهید محصولات و خدمات خود را به آنها بفروشید و نیازهای آنها را درک کنید.


در غیر این صورت، نمی توانید یک معامله گر موثر باشید.


فقط دانستن نام، عنوان و نام شرکت، آدرس وب سایت و ایمیل آنها کافی نیست.


درک بازار و مشتریان، اینکه آنها چه کسانی هستند و چه نیازهایی دارند، مهمترین مسئله است.


این سوال فقط برای کسانی نیست که در حال حاضر خریداران بالقوه و بالفعل هستند.


بلکه در مرحله بعد باید درک درستی از رقبای خود داشته باشید.


آنها چه مزیت رقابتی نسبت به شما و سایر رقبا دارند؟


راه حل شما برای رفع نیازهای مشتری چیست؟


بررسی کنید که رقبای شما چگونه محصولات و خدمات خود را می فروشند و چه کاری متفاوت از دیگران انجام می دهند.


اگر می خواهید در این زمینه حضور پررنگی داشته باشید و منحصر به فرد باشید، سریعتر عمل کنید و بازار هدف خود را بشناسید.


 

تکنیک فروش 2: ایجاد ارزش.

یکی از شناخته شده ترین تکنیک های فروش، ایجاد ارزش در مکالمات خود با مشتریان به عنوان یک فروشنده است.


بهترین راه برای ایجاد ارتباط موثر با مشتریان، ایجاد ارزش در محصولات و خدمات شماست.


حتماً از خود می پرسید که چگونه این کار را انجام دهیم؟


علی درژزینی به شما می گوید اصل 1 تا 100 را رعایت کنید.


با پیروی از این اصل، مشتری را وادار به خرید مجدد می کنید و او را وادار می کنید که برای محصولات و خدمات شما پول خرج کند.


 


مشتریان چگونه برای محصول شما پرداخت می کنند؟ | طلای فوق العاده | آموزش موفقیت در کسب و کار

 


تکنیک فروش 3: به موقع با مشتریان تماس بگیرید.

زمان مناسب برای تماس با مشتریان برای هر کسب و کاری متفاوت است.


یکی از تکنیک های فروش می گوید که اگر در زمان مناسب با خریداران تماس بگیرید، قطعا نتیجه بهتری خواهید گرفت.


به عنوان یک فروشنده حرفه ای، باید آن زمان را صرف کرده و اقدام کنید.


اما تحقیقات نشان داد که بهترین زمان تماس معمولاً بین 8 تا 9 صبح و سپس بین 4 تا 5 بعد از ظهر است.


یعنی شروع صبح و پایان روز کاری بهترین فرصت برای گفتگوی شما با خریداران است.


شاید جالب باشد که بدانید کدام روز برای تماس بهتر است.


زمان مناسب برای تماس با مشتریان آموزش فروش Super Gold | آموزش موفقیت در کسب و کار

 بهترین روز برای تماس آخر هفته است. یعنی چهارشنبه و پنجشنبه روزهای خوبی برای صحبت با خریداران است.


اما باز هم بسته به کسب و کار شما، این ساعات ممکن است متفاوت باشد.


چه روز و چه ساعتی از روز زمان مناسبی برای صحبت با مشتریان است؟


 تکنیک شماره 4: قدرت زبان بدن خود را دست کم نگیرید.

شما به عنوان یک فروشنده، مطمئناً مراقب کلماتی هستید که در مکالمات خود استفاده می کنید، اما این کافی نیست.


در تکنیک های فروش به شما می گویند که زبان بدن و نوع حرکات شما نیز بسیار تاثیرگذار است.


زبان بدن در فروش موثر است. | آموزش فروش سوپر طلا | Prepo رسانه های اجتماعی یکی از ابزارهای فروش موثر است.


یک مطالعه اخیر نشان می دهد که فروشندگان حرفه ای که از رسانه های اجتماعی برای فروش محصولات خود استفاده می کنند، 78.6 درصد فروش بیشتری نسبت به کسانی که این کار را نمی کنند، دارند.


یکی از با ارزش ترین شبکه های اجتماعی برای بازاریابان، لینکدین است.


مطالعه ای که توسط مجله بازاریابی هاروارد منتشر شده است نشان می دهد که 40 درصد از فروشندگانی که به طور منظم از لینکدین استفاده می کنند می توانند درآمد بیشتری از این شبکه اجتماعی داشته باشند.


 فرآیند فروش: 7 مرحله که منجر به افزایش فروش و رضایت مشتری می شود آموزش فروش آموزش موفقیت در کسب و کار


 تکنیک فروش 6: ارتباط چشمی با مشتریان برقرار کنید.

چشم دریچه ای به روح انسان است و ارتباط چشم به چشم نوعی ارتباط ناخودآگاه ایجاد می کند.


یکی از تکنیک های فروش این است که هنگام صحبت با مشتریان مستقیماً در چشمان آنها نگاه کنید.


این نوع ارتباطات تاثیر مثبتی بر فروش دارد و بر انتخاب مشتری تاثیر می گذارد.


چقدر تماس چشمی کافی است؟


به گفته کارول کینزی گورمن، کارشناس زبان بدن، شما باید 30 تا 60 درصد از فروش خود را از طریق تماس چشمی به دست آورید.


با مشتریان ارتباط چشمی برقرار کنید. | آموزش فروش سوپر طلا | آموزش موفقیت در کسب و کار

 

تکنیک فروش 7: از نام مخاطب خود استفاده کنید.

نام هر شخصی شیرین ترین و مهم ترین صدا در هر زبانی است.


تکنیک‌های فروش می‌گویند که باید نام تمام مشتریان بالقوه در کسب‌وکارتان را بدانید.


اگر نام آنها را نمی دانید، بپرسید و به خاطر بسپارید.


به خاطر سپردن و استفاده از نام مشتری احتمالی شما نه تنها نشانه ادب است، بلکه رابطه شما را با آنها تقویت می کند.


این نشان می دهد که شما خارج از روابط کاری خود به او احترام می گذارید.


این به این دلیل است که استفاده از "سلام ... (نام مخاطب)" در بازاریابی ایمیلی در حال فراگیر شدن است.


ممکن است بگویید مشتری زیاد است یا حافظه بدی دارید و نمی توانید همه نام ها را به خاطر بسپارید!


نگران نباش….


شما می توانید از نرم افزار CRM برای نظارت بر تمامی سرنخ ها و تمامی تراکنش های در حال انجام استفاده کنید.


 


10 قانون برای فروش موفق که شما را به یک فروشنده با تجربه تبدیل می کند. | طلای فوق العاده | آموزش فروش آموزش موفقیت در کسب و کار


 


تکنیک فروش 7: از سوالات مناسب استفاده کنید.

بهترین راه برای متقاعد کردن مشتری این است که او را وادار کنید فکر کند که اول به آن فکر کرده است.


به عنوان یک فروشنده حرفه ای، باید نقاط قوت و ضعف آن ها و یا بهتر از خود مشتریان را بشناسید.


از آنها سؤالاتی بپرسید که آنها را به راه حل پیشنهادی شما هدایت کند.


از مشتریان بپرسید. | سوپر طلا | آموزش فروش | آموزش برای موفقیت در کسب و کار

 


برای انجام این کار، با سؤالاتی شروع کنید که می دانید پاسخ آنها مثبت است.


این به خریداران کمک می کند که احساس کنند شما در کنار آنها هستید و در آینده با شما موافق خواهند بود.


همچنین این مشکل باعث می شود پازل فروش خود را تکه تکه بسازید و مجبور نباشید هرازگاهی با مخالفت روبرو شوید.


کلمات سوال را به گونه ای انتخاب کنید که محصولات به نظر بهترین انتخاب باشند.


به جای اینکه بپرسید "بهترین راه برای بهبود بخشی خاص از تجارت شما چیست؟" سعی کنید بر ارزش محصول خود تاکید کنید و سوالاتی مانند این بپرسید:


"اگر قرار است از محصولات ما استفاده کنید که در فلان زمینه به شما کمک می کند و در نتیجه مشکل شما را حل می کند، آیا برای تیم شما مفید خواهد بود؟"


نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که وقتی مراحل کشف و ایجاد یک راه حل تجاری را طی کردید، سوالات بیشتری نپرسید که پاسخ آنها را نمی دانید.


در عوض، همه چیز را به گونه ای انجام دهید که همه چیز را بدانید و بتوانید اعتراضات را پیش بینی کنید و به آنها پاسخ دهید.


 


تکنیک فروش 8: به نگرانی های مشتری به درستی رسیدگی کنید.

سوال شما اضافی و احمقانه نیست.


وقتی مشتری شما مخالفت می کند یا درخواست توضیح می دهد، به آنها نشان دهید که آنها را شنیده اید و با گفتن جملاتی مانند "من می بینم که شما چه می گویید" یا "این یک سوال عالی است" به آنها احترام بگذارید.


مهمترین تکنیک فروش احترام به مشتری است، حتی اگر در نهایت محصولات و خدمات شما را نخرند.


 مشکلات و سوالات مشتری را حل کنید. | آموزش فروش سوپر طلا | آموزش موفقیت در کسب و کار

 


اگر مشتری شما اطلاعاتی را که ارائه می دهید به درستی درک نمی کند یا با هر یک از کلمات شما موافق نیست، دو گزینه دارید:


می توانید به آنها بگویید اشتباه می کنند و آنها را در حالت دفاعی قرار دهید.

برای بازگرداندن نظر آنها می توانید از تیراژه رانزبرگر استفاده کنید.

روش رانزبرگر شامل سه مرحله است که واکنش مثبتی به مخالفت افراد ایجاد می کند:


به اعتراضات مشتریان خود گوش دهید.

مخالفت او را پیدا کنید یا برای روشن شدن سوال بپرسید.

در اعتراضات مشتریان خود به دنبال یک هدف مشترک باشید و آنها را متقاعد کنید که راه حل شما بهترین راه برای رسیدن به آن اهداف است.

 


تکنیک فروش نهم: قصه گو باشید.

یکی از تکنیک های فروش این است که قصه گو باشید و داستان بگویید.


اس نی | طلای فوق العاده | آموزش کارآفرینی آموزش موفقیت در کسب و کار


 


تکنیک فروش 10: آگاهی از روش های مذاکره.

به نظر می رسد یکی از بزرگترین اشتباهات فروشندگان این است که نمی دانند چگونه از مرحله عرضه محصول به مرحله تعامل با خریدار حرکت کنند.


در واقع توصیه ما این است که روش صحیح قرارداد را یاد بگیرید;


زیرا این مرحله به اندازه معرفی محصول و سایر مراحل اهمیت دارد.


این به شما کمک می‌کند تا گزینه‌های مختلفی را ارائه دهید که می‌توانند جریان مکالمه را به روشی طبیعی، راحت و قابل اعتماد حرکت دهند.به این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/7/28| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :2 بار

افزایش سرعت سایت یکی از موضوعات مهم و تاثیرگذار در بازاریابی اینترنتی و سایت کاری است. یک ثانیه تاخیر در زمان بارگذاری صفحه، بازدید صفحه را تا 11 درصد کاهش می دهد که اهمیت افزایش سرعت سایت را برجسته می کند. 

در واقع افزایش سرعت سایت یکی از عوامل موفقیت کسب و کارهای بزرگ آنلاین است و امروزه با توجه به سرعت دنیای تکنولوژی افراد تمایل دارند در کمترین زمان ممکن به خدمات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. 

استفاده از خدمات فنی سئو برای افزایش سرعت سایت و بالا بردن سایت شما در نتایج جستجو حائز اهمیت است و به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در پیشرفت و دیده شدن شما محسوب می شود. استفاده از پکیج کامل سئوی سایت محمد جانبلاغی گزینه ای عالی برای دسترسی به خدمات تخصصی سئو سایت و بهینه سازی سایت برای افزایش معقول کیفیت و رتبه سایت است.

 محمد جانبلاغی به عنوان یکی از بهترین تیم های اجرایی و مشاوره سئو در ایران پروژه های داخلی و خارجی را با موفقیت اجرا کرده و آماده ارائه خدمات دیجیتال به شما می باشد.

راه های افزایش سرعت سایت وردپرس با سرویس اسپید محمد جانبلاغی


افزایش سرعت سایت - بینش سرعت صفحه

سرعت وب سایت برای همه مهم است. این روزها هیچکس حوصله ندارد چند ثانیه صبر کند تا صفحه ای که در گوگل پیدا کرده بارگذاری شود. گوگل سرعت بالا، سرورهای قوی و تیم قدرتمند سایت گوگل باعث شده تا همه کاربران تفاوت سرعت سایت را درک کنند. پس برای قرار گرفتن در رتبه های اول باید به سرعت صفحات توجه کرد و تمام توان خود را به کار گرفت تا در زمان لود شدن صفحات بهترین نتیجه کمتر شود.

 سئوی بهتر به این معنی است که کاربر در تمام مراحل سایت شما از یافتن شما در گوگل گرفته تا نهایی کردن محصول یا خدمات رضایت بیشتری داشته باشد و حتی پس از آن خدمات پس از فروش موثر باشد.


اگر تصمیم به بهبود سئو سایت خود دارید، حتما به متخصصان مراجعه کنید، قیمت پایین برای رسیدن به نتایج خوب کافی نیست. گرفتن و ماندن در رتبه اول و دریافت کلیک های زیاد می تواند به کسب و کار شما کمک کند. مطمئن شوید که با بیش از 100 کلمه کلیدی مختلف شروع کرده اید و همیشه کلمات کلیدی را به سایت اضافه کنید.


چرا باید سرعت بارگذاری سایت خود را افزایش دهید؟

افزایش سرعت سایت ارتباط مستقیمی با موفقیت یا شکست آن سایت دارد و به عنوان یکی از عوامل اصلی شناخته می شود. افزایش سرعت سایت باعث بارگذاری محتوای سایت در مدت زمان کوتاهی می شود. تنها پس از این مدت زمان کاربر می تواند با سایت شما تعامل داشته باشد و از خدمات شما استفاده کند. تحقیقات نشان می دهد که با افزایش سرعت سایت خود تنها به مدت 2 ثانیه، شاهد افزایش 32 درصدی در نرخ پرش خواهید بود. 

علاوه بر این، 47 درصد از مردم ترجیح می‌دهند محتوایی را در سایت‌هایی مصرف کنند که بین 1 تا 3 ثانیه بارگذاری می‌شوند و همه این آمارها افزایش سرعت سایت را نشان می‌دهند. سایت های فروشگاهی (افزایش سرعت سایت ووکامرس) که سرعت بارگذاری مناسبی ندارند ممکن است ۸ درصد از خریدهای ماهانه خود را از دست بدهند و به فرصت کسب درآمد بیشتر دسترسی نداشته باشند. 

استفاده از خدمات سئو بر اعمال و تصمیمات بازدیدکنندگان سایت شما تأثیر می گذارد و منجر به توسعه و جذب کاربران می شود. استفاده از خدمات سئو سایت به شما کمک می کند تا با رقبایی که از سئو استفاده می کنند رقابت کنید و بازده سرمایه گذاری دیجیتال مارکتینگ خود را به حداکثر برسانید. البته نکته مهم در اینجا انتخاب یک پکیج مناسب و حرفه ای است تا تمامی کارهای بهینه سازی سایت به صورت همزمان و درست انجام شود. بسته خدمات حرفه ای بهینه سازی وب سایت janbalaghi.com برای کسب و کارهای B2B مناسب است و تمامی کسب و کارها، کارخانه ها و شرکت های بزرگ می توانند از این بسته برای دسترسی به خدمات بهینه سازی وب سایت استفاده کنند.


افزایش سرعت لود سایت در تمامی div ها با کمک تیم فنی محمد جانبلاغی

افزایش سرعت سایت با سئو

کلمه SEO مخفف Search Engine Optimization است و به این کلمه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می گویند. گوگل نیازهای کاربر را هدف قرار داده و سعی می کند تمامی الگوریتم های خود را به گونه ای کنترل کند که کاربر در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه دسترسی داشته باشد. در این فرآیند، هر چه سایت شما به کاربر مرتبط تر باشد، گوگل اهمیت بیشتری به آن می دهد و نتایج بهتری دریافت خواهید کرد. افزایش سرعت سایت یکی از خدمات سئو سایت محسوب می شود و یکی از مواردی است که باید در لیست کارهای مربوط به سایت خود قرار دهید. طبق آمار به دست آمده بیش از 75 درصد از بازدیدکنندگان وب سایت و مشتریان فروشگاه های اینترنتیبه این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/7/27| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :2 بار

اگر قصد خرید یک بک لینک دائمی و قدرتمند برای وب سایت خود دارید، توصیه می کنیم ابتدا این آموزش را تا انتها با دقت مطالعه کنید تا در هنگام خرید بک لینک سایت خود را با اشتباهات جدی تنبیه نکنید.

آیا خرید لینک می تواند برای سئو مفید باشد یا خطری جدی برای سایت محسوب می شود؟ پاسخ به این سوال نیازمند تحلیل دقیقی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید.

برای اینکه بفهمیم بازخورد چیست و چه کاربردی دارد، بهتر است آن را با یک مثال رایج توصیف کنیم.

بازخورد اعتباری است برای تاجر، هر چه بیشتر در بازار شناخته شود و توسط مشتریان و کسب و کارها به عنوان یک نام خوب شناخته شود، قطعا مشتریان بیشتری خواهد داشت و محبوبیت بیشتری در بین دیگران خواهد داشت.

قطعا سایت شما بدون اعتماد در اینترنت به خصوص گوگل پیشرفت چشمگیری نخواهد داشت. فروش های زیادی در سایت شما انجام نمی شود، شما یک برند شناخته شده و شناخته شده نخواهید بود و ترافیک بسیار کمی به سایت شما وارد می شود.

 

خوب، ممکن است از شما بپرسند که چگونه اعتبار سایت خود را افزایش دهیم؟
پاسخ با بک لینک ها بسیار ساده است، با بک لینک ها سایت شما به مرور زمان اعتبار بیشتری پیدا می کند و گوگل رتبه سایت شما را بهتر از رقبای شما خواهد کرد.

بک لینک ها در واقع لینک هایی هستند که توسط سایت های با کیفیت و پرطرفدار که دارای اعتبار بالایی هستند به سایت شما داده می شود.

معیار سنجش اعتبار و محبوبیت سایت ها توسط وب سایت معروف moz ارائه شده است. این عدد از 0 تا 100، از کمترین تا محبوب ترین اندازه گیری می شود.

اگر می خواهید در گوگل جایگاه بهتری نسبت به رقبای خود داشته باشید، باید به طور مستمر با یک استراتژی ثابت برای مدت حداقل 1 سال، بک لینک های ارزشمندی برای سایت خود بسازید.

اخیراً وب‌سایت MOZ با به‌روزرسانی جدیدی که در اندازه‌گیری اعتبار دامنه ارائه کرد، مدیران وب‌سایت‌ها را شوکه کرد، اکثر وب‌سایت‌ها با افت جدی اعتبار مواجه شدند، اما معیار اندازه‌گیری MoZ Goya دستخوش تغییر اساسی شد و وب‌سایت‌ها لینک‌های مشکوک زیادی را برای خود ایجاد کردند. سایت مشمول این جریمه شد اعلام شد که خرید بک لینک های بی کیفیت یکی از عوامل این سایت بوده است.

البته این افت رتبه به هیچ وجه مربوط به کاهش رتبه وب سایت ها در گوگل نیست و تنها معیاری است که توسط MOZ ارائه شده و فقط برای سنجش کیفیت لینک ایجاد شده است.

 
آیا سایت های دیگر به ما لینک نمی دهند؟
از ابتدا، منطق بک لینک سازی به این صورت پایه گذاری شد که اگر سایت شما دارای محتوای ارزشمند و جالب و مفید برای کاربران یا مدیران سایت باشد، طبیعتاً لینک سایت شما را به دیگران در سایت خود پیشنهاد می کنند و در نتیجه یک سایت ایجاد می کنند. ارتباط. به طور طبیعی انجام شود.

در عمل هرگز یا به ندرت این اتفاق نمی افتد و اگر بخواهید در اینترنت به این روش عمل کنید، قطعا رقبای شما سریعتر از شما رشد خواهند کرد و موقعیت های بهتری در گوگل خواهند داشت.

روش بک لینک طبیعی معروف به سئو کلاه سفید و لینک سازی دستی توسط خودتان یک روش کاملا سیاه و غیر طبیعی خواهد بود، اما اگر بتوانید لینک ها را کاملا طبیعی بسازید، می توانید از بک لینک سازی استفاده کنید و سایت شما مشمول جریمه می شود. خود را قرار ندهید

مقادیر DA و PA سایت ها به چه معناست؟
همانطور که در بالا ذکر شد، MOZ به وب سایت ها عددی از 0 تا 100 می دهد که نشان دهنده محبوبیت آنها است، عددی که به DA داده می شود نشان دهنده اعتبار کل سایت و PA نشان دهنده اعتبار هر صفحه از سایت شما است که به طور جداگانه اندازه گیری می شود.


حوزه اختیار


اصولا خرید ریفرال کار درستی نیست و ما آن را تایید نمی کنیم، اما گاهی برای رشد سریع باید کارهای پر ریسکی انجام داد که یکی از آنها خرید رفرال با کیفیت است.

 
آیا خرید ارجاعات مضر است؟
این بحث ارزش صحبت کردن را دارد. اکثر مقالاتی که قبل از تهیه این آموزش خواندم، نظر بسیاری از مدیران سایت این بود که خرید لینک اصلا کار درستی نیست و گوگل متوجه این موضوع می شود و سایت شما در خطر جریمه شدن قرار می گیرد.

آیا شما هم مانند من این سوال را از خود پرسیده اید که چرا با دانستن این موضوع، سایت های فروش بک لینک همچنان فروش خوبی دارند و بسیاری از سایت های بزرگ هنوز از این سایت ها برای وب سایت خود بک لینک دریافت می کنند؟

با تحقیقاتم به این نتیجه رسیدم که الگوریتم های گوگل بر خلاف سایت های انگلیسی در وب فارسی خوب کار نمی کنند یا با تاخیر اتفاق می افتد و بسیاری از سایت ها از این ضعف سوء استفاده می کنند و تا زمانی که گوگل بخواهد خود را تطبیق دهد خاموش می شوند و می روند.

اکنون کافی است این سایت های فروش را بک لینک دهید تا متوجه شوید چه حوزه های تجاری قدرتمندی مانند طراحی وب سایت، فروش هاست و غیره وجود دارد. در این سایت ها لینک داشته باشید

البته اگر شما هم می خواهید برای سایت خود لینک بخرید، باید اصول صحیح را بدانید، در غیر این صورت ممکن است خواسته یا ناخواسته


به این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/7/25| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :1 بار

آیا می خواهید همه چیز را در مورد سئو یاد بگیرید؟ قبل از اینکه به شما یاد بدهم که چگونه کار می کند و چگونه آن را انجام دهید، ابتدا به تعریف سئو می پردازیم و سپس به نحوه عملکرد سئو می پردازیم.


سئو چیست؟

SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو است. سئو فرآیندی است که برای کمک به یک وب سایت یا محتوایی در رتبه بالاتر در گوگل انجام می شود.


تفاوت اصلی بین سئو و تبلیغات پولی در این است که سئو شامل رتبه‌بندی «ارگانیک» است، به این معنی که برای حضور در آن فضا پولی پرداخت نمی‌کنید. برای ساده‌تر کردن آن، بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو به معنای برداشتن یک قطعه از محتوای آنلاین و بهینه‌سازی آن است، بنابراین موتورهای جستجو مانند Google وقتی کسی چیزی را جستجو می‌کند، آن را در بالای صفحه نشان می‌دهد.


به آن اینگونه نگاه کن. وقتی شخصی "لازانیا وگان" را در گوگل تایپ می کند، احتمالاً به دنبال دستور غذا، مواد اولیه و دستورالعمل هایی برای طرز تهیه آن است. اگر مقاله ای در مورد تهیه لازانیا وگان نوشته اید، دوست دارید مردم دستور پخت شما را پیدا کنند. برای اینکه هر کسی بتواند آن را پیدا کند، باید بالاتر از همه وب سایت های دیگر با دستور العمل های لازانیا وگان قرار بگیرید. این آسان نیست، اما این همان چیزی است که بازاریابی سئو در مورد آن است.


بیایید آن را حتی بیشتر تجزیه کنیم: اکثر جستجوهای آنلاین با موتور جستجویی مانند گوگل آغاز می شوند. در واقع، 75 درصد از این جستجوها در گوگل شروع می شود.


برای درک بهتر اینکه چگونه می توانید محتوای خود را در موتورهای جستجو رتبه بندی کنید، ابتدا باید نحوه عملکرد جستجو را بدانید.


هدف نهایی این مقاله این است که به شما در درک نکات و نکات جستجو کمک کند تا بتوانید محتوای خود را برای رتبه بالاتر در گوگل بهینه سازی کنید و در پست های خود چشم های بیشتری را به دست آورید.


عناصر اصلی سئو: سئو درون صفحه و سئو خارج از صفحه

وقتی صحبت از سئوی گسترده تر به میان می آید، دو مسیر به یک اندازه مهم وجود دارد: سئو داخلی و سئوی خارج از صفحه.


سئوی داخلی در مورد ایجاد محتوا برای بهبود رتبه شما است. این به گنجاندن کلمات کلیدی در صفحات و محتوای خود، نوشتن محتوای با سئو سایت کیفیت بالا به طور منظم، اطمینان از اینکه متاتگ ها و عناوین شما غنی از کلمات کلیدی و به خوبی نوشته شده اند، از جمله عوامل دیگر است.


سئوی خارج از صفحه بهینه سازی است که در خود وب سایت شما اتفاق می افتد، مانند کسب بک لینک. این بخش از معادله شامل ایجاد روابط و ایجاد محتوایی است که مردم می خواهند به اشتراک بگذارند. اگرچه کار بسیار زیادی می طلبد، اما برای موفقیت سئو ضروری است.


استراتژی های سئو: کلاه سیاه در مقابل. کلاه سفید

من همیشه بازی کارآفرینی درازمدت را انجام داده‌ام و معتقدم که این راهی برای رفتن است. با این حال، این مورد در مورد همه نیست. برخی از افراد ترجیح می دهند دستاوردهای سریع را بدست آورند و به سراغ چیز دیگری بروند.


وقتی صحبت از سئو به میان می‌آید، به دنبال سود سریع اغلب به عنوان «سئو کلاه سیاه» گفته می‌شود. افرادی که سئو کلاه سیاه را پیاده‌سازی می‌کنند، تمایل دارند از تاکتیک‌های زیرکانه مانند پر کردن کلمات کلیدی و حذف لینک برای رتبه‌بندی سریع استفاده کنند. ممکن است در کوتاه مدت کار کند و ترافیک سایت شما را به ارمغان بیاورد، اما پس از مدتی، گوگل سایت شما را جریمه می کند و حتی آن را در لیست سیاه قرار می دهد، بنابراین شما هرگز رتبه ای نخواهید داشت.


از سوی دیگر، سئو کلاه سفید راهی برای ایجاد یک کسب و کار آنلاین پایدار است. اگر سئو را از این طریق انجام دهید، روی مخاطبان انسانی خود تمرکز خواهید کرد.


شما سعی خواهید کرد بهترین محتوای ممکن را در اختیار آنها قرار دهید و با بازی بر اساس قوانین موتور جستجو به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.به این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/7/24| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :4 بار

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی