راز موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی با سئو و طراحی سایت - آرشیو 1401/4
<-Description->

طراحی سایت می تواند موفقیت کسب و کار شما را به ارمغان بیاورد. به همین دلیل است که طراحی وب خوب برای شرکت شما بسیار مهم است.

شما بحث های زیادی در مورد اهمیت طراحی وب سایت و یک وب سایت تجاری می شنوید. حضور آنلاین امروزه امری ضروری است. با این حال، ما چیز زیادی در مورد ارزش طراحی وب سایت نمی شنویم.


طراحی وب سایت چیزی است که توسط بسیاری از مشاغل نادیده گرفته می شود، اما می تواند کلید موفقیت آنها باشد. اگر وب سایت شما کمی کند است یا ترافیک کافی دریافت نمی کند، می تواند یک مشکل طراحی باشد.


امروز قصد داریم در مورد ارزش طراحی وب سایت صحبت کنیم و به شما بینشی در مورد ارزش خاصی که طراحی برتر می تواند برای کسب و کار شما به ارمغان بیاورد، ارائه می دهیم. بیا شروع کنیم.


اهمیت طراحی وب خوب

اولین کاری که طراحی وب سایت کسب و کار شما باید انجام دهد این است که عملکردی را ارائه دهد. اگر سایتی کار نمی کند، بی فایده است. همچنین، اگر بخش‌های خاصی از وب‌سایت شما کار نمی‌کند، برای مشتریان بالقوه یک مشکل بزرگ است.


بخش عمده ای از ساخت یک وب سایت این است که مطمئن شوید همه چیز در قسمت پشتی کار می کند. وب سایت باید به گونه ای ساخته شود که کد کاملاً کاربردی باشد، لینک های شکسته ای وجود نداشته باشد و برنامه های موجود در سایت شما قابل استفاده باشد.


مواردی مانند ویدیوها، بخش‌های تعاملی و واسط‌های پرداخت باید به‌روز باشند. سایت باید روی سروری باشد که بتواند همه این موارد را نیز انجام دهد.


وقتی از ژنراتورهای آماده وب سایت استفاده می کنید، ویژگی های زیادی را می توان در آن گنجاند، اما معلوم نیست که به خوبی کار کنند یا خیر. طراحی وب سایت هنگامی که در مدت زمان کوتاهی یک وب سایت می سازید، خود را به این فکر نمی کنید که سایت شما ممکن است در آینده به چه چیزی نیاز داشته باشد.


عوامل تجربه کاربر

با این حال، عملکرد چیزی بیش از صاف کردن همه چیز است. عملکرد با جریان وب سایت شما، نحوه تعامل کاربران با آن و تجربه کلی که یک فرد هنگام بازدید از وب سایت شما دارد، سروکار دارد.


بیایید با یک مثال بد رایج شروع کنیم که بیشتر ما در یک نقطه یا نقطه دیگر با آن مواجه شده ایم.


شما به دنبال اطلاعات آنلاین هستید. طراحی وب سایت شما در گوگل جستجو می کنید، کمی در اطراف حرکت می کنید و به چیزی برخورد می کنید که به نظر می رسد به سوال شما پاسخ می دهد. وارد سایت می شوید و به نظر می رسد هدر نیاز شما را برآورده می کند.


ناگهان رگباری از پنجره‌های بازشو و ویجت‌های عصبانی صفحه شما را پر می‌کند. این موارد عبارتند از پنجره های بازشوی چت، پیشنهادات اشتراک خبرنامه، تصاویر رقصی که شما را دعوت به کلیک کردن می کنند و موارد دیگر. بدترین قسمت این است که آنها آنقدر در صفحه شلوغ هستند که نمی توانید روی آنها کلیک کنید، چه رسد به دیدن متن روی صفحه.


این ویژگی های سایت اگر به خوبی در صفحه قرار گیرند می توانند مفید باشند. اما در نتیجه طراحی ضعیف سایت به کاربر فشار می آورند و او را مجبور به ترک وب سایت می کنند.


همه این ویژگی های هیجان انگیزی که در دسترس شما هستند می توانند یکدیگر را شلوغ کنند و کیفیت سایت شما را پایین بیاورند.


معماری وب سایت

یکی دیگر از جنبه های طراحی وب سایت، چیدمان کلی صفحات شما است. شما می توانید یک وب سایت را خانه ای با چندین در و اتاق در نظر بگیرید. هر پیوند در سایت شما پنجره ای به یکی از اتاق ها (صفحات) وب سایت شما است.


همانطور که گسترش می دهید، اتاق های بیشتری برای پیمایش وجود دارد. یک وب سایت خوب باید دسترسی آسان به هر صفحه را فراهم کند. اگر برای رسیدن به یک صفحه خاص بیش از دو یا سه کلیک طول بکشد، وب سایت شما بسیار پیچیده است.


معماری خوب سایت به کاربران این امکان را می دهد تا بدون نیاز به حفاری زیاد در وب سایت شما حرکت کنند. به عنوان مثال، اگر صفحه تماس شما در انتهای یک رشته طولانی از پیوندها باشد، هیچ کس از آن بازدید نخواهد کرد.


کاربر باید بتواند نحوه دسترسی به هر صفحه را با چند کلیک بفهمد. طراحی وب سایت در حالی که وب سایت های کوچک با چنین چیزهایی مشکلی ندارند، وب سایت های متوسط ​​تا بزرگ باید دوباره طراحی شوند تا تجربه کاربری آنها ساده شود.


زیبایی شناسی و طراحی گرافیک

عملکرد کلی همه چیز نیست. در مورد ظاهر وب سایت شما نیز می توان چیزی گفت.


وقتی سایتی زیبا، کاربردی و قابل فهم باشد، مردم بیشتر با آن درگیر می شوند. زیبایی شناسی نیز عنصری از اعتماد کاربر را اضافه می کند که باید در نظر گرفته شود.


به وب سایتی فکر کنید که در گذشته از آن بازدید کرده اید و به آن اعتماد نداشتید. اینها معمولا سایت هایی با طراحی گرافیکی وحشتناک هستند. شاید یکی دو لینک کار نکرده باشد و فکر کرده باشید اطلاعات شما در سایت امن نخواهد بود.


تعیین دقیق اینکه چه چیزی باعث می شود یک وب سایت کمتر قابل اعتماد به نظر برسد، دشوار است، اما این به نحوه ارائه آن مربوط می شود. طراحی وب سایت خوب شامل طراحی گرافیکی است و به شما امکان می دهد زمان خود را صرف جنبه های زیبایی شناختی کنید که باعث ایجاد اعتماد می شود.


تجارت الکترونیک و واسط های پرداخت

اگر تجارت شما معاملات آنلاین را تسهیل می کند، این یک چیز بسیار مهم است.


مطمئن شوید که ویژگی های تجارت الکترونیک شما همیشه به درستی کار می کنند. بزرگترین مانع برای طراحی وب سایت مشتریان آنلاین، رابط کاربری معیوب است. 


https://site30471.onlc.fr/به این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/4/24| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :10 بار

مقاله طراحی سایت یا ساخت سایت از صفر می تواند برای همه علاقه مندانی که می خواهند با استفاده از فضای مجازی کسب و کار خود را توسعه و گسترش دهند مفید باشد. به عنوان صاحب وب سایت با مطالعه این مقاله طراحی سایت می توانیم روند پروژه های طراحی وب سایت خود را بررسی کرده و در صورت وجود نقص در هر یک از مراحل آن، آن را اصلاح کنیم.


به عنوان یک مدیر، بسیار مهم است که بدانید چگونه می توانید نتایج مطلوب را در پروژه راه اندازی وب سایت به حداکثر برسانید. همچنین به عنوان یک استارت آپ، دانستن مراحل طراحی وب سایت باعث کاهش خطاهای تصمیم گیری و ایجاد پیش بینی های دقیق تری می شود.


در نهایت مشتری پروژه طراحی وب سایت باید بر اساس روند حضور در فضای مجازی میزان نیازهای خود را برای دپارتمان طراحی وب سایت تعیین کند و از تمامی مراحل راه اندازی وب سایت آگاه باشد.


اهداف جمع آوری مقالات از صفر تا صد راه اندازی سایت

هدف اول: آشنایی داوطلبان با مراحل و ویژگی های خدمات راه اندازی وب سایت

بسیاری از افرادی که می خواهند یک وب سایت برای توسعه و برندسازی کسب و کار خود در وب طراحی کنند. آنها سوالاتی مانند زیر در ذهن خود دارند. که در این مقاله به آنها پاسخ داده شده است.


1- طراحی سایت چقدر طول می کشد؟


2- هزینه ایجاد یک وب سایت چقدر است؟


3- آیا از طراحی وب سایت از نظر پیشرفت کار و برندسازی اثر مورد نظر خود را می گیرند یا خیر؟


4- چه عواملی بر کیفیت آن تأثیر می گذارد؟


5- اقدامات قبل از شروع پروژه چیست؟


6- کدام قسمت از پروژه باید به شرکت طراحی سایت واگذار شود آیا امکان واگذاری تمامی قسمت های سایت به شرکت طراحی سایت وجود دارد یا خیر؟


و….


طراحی وب سایت
هدف دوم: ارائه الگویی برای شرکت های طراحی سایت و طراحان وب جهت انجام صحیح تر مراحل پروژه ها

 به لطف مزایای روزافزون حضور کسب و کار در فضای مجازی، خدمات طراحی وب سایت به راحتی و با هزینه کم در اختیار مشتریان قرار می گیرد. اما این موضوع به دلیل انتشار سریعتر سایت ها در افزایش محتوای فارسی در اینترنت بسیار کمک کننده بوده است. متأسفانه این امر باعث شده است که اکثر شرکت های طراحی سایت به فکر کاهش هزینه های پروژه و کاهش کیفیت خدمات برای ارائه خدمات ارزان باشند.


اگرچه سفارش یک پروژه ارزان قیمت در کوتاه مدت باعث کاهش قیمت تمام شده این پروژه می شود، اما در دراز مدت به دلیل عدم توجه به اصول اولیه طراحی سایت و فرآیند راه اندازی، نتایج مطلوب حاصل می شود. مشتریان به دست نمی آیند.


فراکارانت به عنوان یکی از اولین شرکت های طراحی سایت در ایران وظیفه خود می داند که با معرفی روش ها و کاهش زمان بین کارفرما و شرکت طراحی سایت، سایر شرکت ها را با روش های صحیح و اصولی طراحی سایت آشنا کند. این امر باعث کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و تکمیل پروژه می شود.پیش نیاز خواندن مقاله طراحی سایت از صفر تا صد چیست؟

این مقاله به صورت مقدمه ای کلی برای مخاطبان نوشته شده است و نیاز به پیش نیاز خاصی ندارد، بنابراین می تواند نقطه شروع خوبی برای مطالعه سایر مقالات فرکارانت در زمینه طراحی سایت باشد.


اما قبل از اجرای پروژه طراحی وب سایت، به کارفرمایان پیشنهاد می کند موارد زیر را در مورد خودشان روشن کنند.


نوع سایت (شخصی یا فروشگاهی، صرافی و ...)

زبان طراحی وب سایت مورد علاقه آنها (وردپرس، لاراول و غیره)

تعداد کاربران و منابع مورد نیاز (انواع هاست)

 به نظر شما کدام زبان یا سیستم مدیریت محتوا برای طراحی سایت بهتر است؟


زیرا وضوح سوالات فوق برای هزینه و زمان آماده سازی پروژه موثر است.
راه اندازی یک وب سایت از صفر تا صد

1- تحقیق و برنامه ریزی

مهمترین قدم قبل از راه اندازی و طراحی وب سایت و کسب موفقیت در آینده، تحقیق در مورد آن است. در واقع باید در مورد حضور سایبری کسب و کار خود تحقیق و مطالعه کنید. همچنین سایت های فعلی که با موضوع شما راه اندازی شده اند را بررسی کنید و نقاط قوت و ضعف آنها را شناسایی کنید.


2- محدوده و منابع مورد نیاز

پس از برنامه ریزی و شفاف سازی اهداف مورد نیاز برای راه اندازی و طراحی سایت، باید دامنه را انتخاب کنید. دامنه نشان دهنده نام و برند شما خواهد بود.


پس در انتخاب آن دقت و وسواس داشته باشید. برای انتخاب دامنه مناسب برای سایت خود نکات مهم را در انتخاب دامنه رعایت کنید.


صفر تا صد طراحی سایت و راه اندازی سایت


3- طراحی سایت

در این مرحله انتخاب مناسب ترین شرکت توسعه وب سایت اولین قدم برای دستیابی به یک نتیجه موفق است. برای انعقاد قرارداد لازم است از نیازها و خواسته های خود آگاهی داشته باشید و پروپوزال تهیه کنید. یعنی باید بتوانید یک پلن کلی از سایت خود را با توجه به اهداف و استراتژی های تجاری خود ارائه دهید.


برای کسب اطلاعات بیشتر، مقاله طراحی سایت را بخوانید


https://idat.ir/@urlarzonline/290728-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%DA%86%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%9Fبه این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/4/20| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :13 بار

روش های طراحی سایت فروشگاهی و ساخت فروشگاه اینترنتی

دو روش کلی برای طراحی سایت و راه اندازی و ساخت فروشگاه اینترنتی وجود دارد.


ساخت فروشگاه اینترنتی با سیستم های مدیریت محتوا


1_ روش اول طراحی سایت این است که خودتان سایت خود را با استفاده از سایت سازهای رایگان و سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا بسازید. همانطور که قبلاً گفتم می توانید از سیستم های مدیریت محتوای رایگان بدون دانش برنامه نویسی و کدنویسی یا بدون راه اندازی یک سایت فروشگاهی کاملا حرفه ای برای خود با هزینه اضافی استفاده کنید. با استفاده از این سایت سازها می توانید در عرض 2 الی 3 ساعت یک فروشگاه اینترنتی کاملا حرفه ای با تمامی امکانات راه اندازی کنید.


اگر سایت فروشگاه خود را با سیستم های مدیریت محتوای رایگان راه اندازی کنید، نیازی به پرداخت میلیون ها و ده ها میلیون دلار ندارید.


یکی از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت و راه اندازی و ساخت فروشگاه اینترنتی با سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس، کاملا رایگان بودن و پشتیبانی از زبان فارسی است.

 یعنی اگر سایت خود را با وردپرس راه اندازی کرده باشید، یک پیشخوان کاملاً ساده به زبان فارسی در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از زمان ایجاد و طراحی صفحه اصلی، سایت خود را مطابق با سلیقه خود مرتب کنید. برای ایجاد صفحات داخلی و طراحی منو. و ساخت انواع فرم ها و ...


 فقط قبل از اینکه بخواهید فروشگاه اینترنتی خود را بسازید به این نکته توجه کنید، حتما سایت خود را با وردپرس راه اندازی کرده باشید. پس از راه اندازی سایت خود با وردپرس، باید سایت خود را با استفاده از ووکامرس به یک فروشگاه آنلاین تبدیل کنید. با نصب و فعال سازی افزونه WooCommerce که کاملا رایگان است می توانید در کمتر از 5 دقیقه سایت خود را به یک فروشگاه آنلاین با تمامی امکانات ممکن تبدیل کنید. البته سایت ساز ووکامرس را به طور کامل به شما معرفی می کنم که کاملا رایگان است.


ساخت فروشگاه اینترنتی توسط شرکت های طراحی وب سایت


۲) راه دیگر ساخت فروشگاه اینترنتی مراجعه به شرکت های طراحی سایت است. البته همانطور که می دانید هزینه ساخت فروشگاه اینترنتی توسط شرکت های طراحی سایت بسیار بالاست. هزینه ای که شرکت های طراحی سایت برای راه اندازی و ساخت فروشگاه اینترنتی از شما می گیرند نجومی است.


اگر می خواهید یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای راه اندازی کنید، ممکن است بیش از 10 میلیون تومان برای فروشگاه اینترنتی خود نیاز داشته باشید. البته قیمت ها متفاوت است. از قیمت که بگذریم، اگر می خواهید شرکت های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی شما را طراحی کنند، اولین مشکل این است که نمی توانید وب سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کنید!


 در نهایت شرکت های طراحی سایت نمونه کارهای خود را به شما نشان می دهند یا شما به آنها نشان می دهید و می گویید که سایتی مشابه برای شما طراحی کنند. در این صورت، سایتی که برای شما طراحی می کنند ممکن است مانند آنچه می خواهید نباشد.


بنابراین اولین مشکل این است که چون شما نمی توانید فروشگاه اینترنتی خود را خودتان طراحی کنید، ممکن است فروشگاه اینترنتی شما شبیه آنچه در ذهن دارید به نظر نرسد! و همیشه فکر کنید که در سایت فروشگاه شما کاستی هایی وجود دارد. البته این اتفاق برای بسیاری از افراد افتاده است و همیشه مشغول تغییرات در سایت فروشگاهی خود هستند.


از طرفی اگر می خواهید هر تغییری در سایت فروشگاهی خود ایجاد کنید باز هم باید به شرکت طراحی سایت خود مراجعه کنید و تغییراتی را که می خواهید در سایت خود ایجاد کنید را به آنها بگویید و آنها با پرداخت هزینه کار شما را مجددا راه اندازی می کنند. به عنوان مثال اگر می خواهید چیدمان محصول خود را در داخل سایت خود تغییر دهید، باید به شرکت طراحی سایت دانم مراجعه کنید و به آنها بگویید همان تغییراتی را که می خواهید در داخل سایت شما اعمال کنند. پس این نیز یک مشکل اساسی تلقی می شود. زیرا هر بار که بخواهید در سایت خود تغییراتی ایجاد کنید، باید دوباره هزینه کنید و ممکن است این هزینه ها ادامه پیدا کند.


 با این حال آیا همچنان برای راه اندازی و ساخت فروشگاه اینترنتی به شرکت های طراحی سایت مراجعه می کنید؟ برای راه اندازی و ساخت فروشگاه آنلاین خود بسیار خرج کنید و هزینه و قیمت خدمات طراحی سایت ها همیشه ادامه خواهد داشت. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید.


مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی

در این قسمت قصد دارم قدم به قدم شما را با ساخت فروشگاه اینترنتی آشنا کنم. اگر شما نیز تصمیم به ساخت یک فروشگاه اینترنتی دارید و می خواهید محصولات و خدمات خود را بفروشید، باید فروشگاه اینترنتی خود را طبق اصولی که به شما آموزش خواهم داد راه اندازی کنید.


اولین قدم این است که نوع محصول را مشخص کنید

نوع محصول را مشخص کنید


اولین قدم در راه اندازی و ساخت یک فروشگاه اینترنتی این است که نوع محصولات و خدمات خود را مشخص کنید. در مرحله اول باید به طور کامل مشخص کنید که قرار است چه محصولات و خدماتی را در فروشگاه اینترنتی خود به مخاطبان و کاربران خود بفروشید. راه اندازی فروشگاه اینترنتی دقیقا مانند راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی است. در فروشگاه فیزیکی، برای فروش محصولات خود، اولین قدم این است که مشخص کنید قرار است چه محصولاتی را در فروشگاه خود بفروشید.


راه های زیادی برای بازاریابی محصولات و خدمات شما وجود دارد. یکی از ساده ترین و راحت ترین راه ها برای تعیین نوع محصول این است که ببینید به چه چیزی علاقه دارید. شما باید به طور کامل بررسی کنید که در چه زمینه هایی توانایی دارید. به عنوان مثال، اگر در زمینه طراحی سایت با وردپرس مهارت و تخصص دارید، می توانید نحوه طراحی سایت با وردپرس، کار با WordPr را بیاموزید.


https://www.janbalaghi.com/web-design/به این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/4/20| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :39 بار

سفارش طراحی سایت فروشگاهی چیست؟ امروزه استفاده از اینترنت و دنیای مجازی بسیار بیشتر از گذشته شده است که بسیاری از کاربران دیگر نمی توانند بدون آن زندگی کنند. سفارش طراحی سایت فروشگاهی افرادی که صاحب کسب و کار هستند یا مغازه دارند یا خدماتی به مردم ارائه می دهند از وب سایت برای استفاده کامل از جامعه مجازی استفاده می کنند.


حال باید بدانیم که تعریف دقیق وب سایت چیست تا بتوانیم هدف طراحی وب سایت خود را مشخص کنیم. وب سایت مکانی است که حاوی چندین صفحه است سفارش طراحی سایت فروشگاهی که هدف خاصی را ارائه می دهند و اطلاعاتی را در اختیار مخاطبان قرار می دهند.


طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت را می توان فرآیندی برنامه ریزی دانست که برای ایجاد یک سایت در دنیای مجازی اینترنت به صورت کلی و جزئی انجام می شود. این برنامه نویسی را می توان بر روی قسمت های مختلفی مانند تصاویر، فایل های صوتی و غیره که برنامه نویسی شده اند انجام داد و در نهایت آنها را به صفحه ای تبدیل می کند که در مرورگر قابل مشاهده است و در آن صفحه فرمت می شود. بند خاصی در طراحی سایت قرار داده شده است.زبان های برنامه نویسی مختلفی وجود دارد که برای نمایش این صفحات در اکثر مرورگرها استفاده می شود، به عنوان مثال برخی از طراحان وب سایت از زبان برنامه نویسی HTML یا CSS استفاده می کنند. البته زبان های دیگری نیز وجود دارد که می توان در طراحی سایت از آنها استفاده کرد:


 جاوا

PHP

پرل

ASP.NET

و…

جالب است بدانید که امروزه html5 قدرت زیادی به این زبان برنامه نویسی داده است و css3 نیز در حال افزایش قدرت خود است به گونه ای که می توان بدون استفاده از نرم افزارهای گرافیکی وب سایت طراحی کرد.


اصول طراحی سایت


فرآیند سفارش طراحی سایت فروشگاهی

ایجاد وب سایت مانند هر فرآیند دیگری باید مراحلی را طی کند که هر یک از این مراحل باید به درستی انجام شود تا نتیجه نهایی رضایت مشتری را جلب کند.


1) مفهوم سازی 2) برنامه ریزی 3) تحقیق قبل از ایجاد وب سایت 4) انجام تحقیقات کلی 5) تبلیغات از جمله رویه های معمولی است که در طراحی وب سایت باید رعایت شود.


در وب سایت مدیریت فایل های چند رسانه ای وجود دارد و همچنین مدیریت محتوا و فایل های صوتی و تصویری موجود در وب سایت توسط یک یا چند طراح با یک وظیفه خاص قابل مدیریت است.به روز رسانی محتوای وب سایت یکی از موارد مهمی است که نباید نادیده گرفته شود اکثر سایت ها افرادی را برای ایجاد و انتشار روزانه محتوای جدید استخدام می کنند.


وب سایت در اصل نشان دهنده خدمات یا فروشگاهی است که نقش مهمی در میزان فروش و سود صاحبان آن داشته است. امروزه سفارش طراحی سایت فروشگاهی و مراکز خرید اینترنتی زیادی ایجاد شده است که تنها سود آنها از طریق فروش اینترنتی است.


مراحل سفارش طراحی سایت فروشگاهی

مراحل طراحی وب سایت: یک وب سایت حرفه ای دارای ویژگی های خاص و دارای طراح اختصاصی بوده و بر اساس اصول سئو طراحی شده است. این وب سایت به طور کامل در تمامی مرورگرها بدون خطا نمایش داده می شود و صفحات آن به سرعت بارگذاری می شود.


گرافیک جذاب و منحصربفردتر از دیگر ویژگی های وب سایت حرفه ای است که از رابط کاربری مناسب و امنیت بالایی نیز برخوردار است. محتوا یکی از مهم ترین بخش هایی است که در هر وب سایتی باید به آن توجه ویژه ای شود. وقتی صحبت از یک وب سایت حرفه ای می شود، به این معنی است که محتوا کاملاً جدید و مرتبط با آن است که مشتریان را به خواندن تمام متون تشویق می کند.


این وب سایت حرفه ای از زبان های مختلف پشتیبانی می کند و با تلفن های همراه و انواع تبلت ها سازگاری دارد زیرا امروزه بسیاری از کاربران ترجیح می دهند زمانی که در مترو یا اتوبوس هستند یا به سیستم کامپیوتری دسترسی ندارند از گوشی هوشمند خود استفاده کنند. از وب سایت برای خرید و بازدید استفاده کنید.


در چنین وب سایت هایی شاهد مدیریت بهتری خواهید بود که شامل مواردی مانند مدیریت اعضا، فرم ها، اسکریپت ها و ... می شود و نسبت به قالب های آماده آسان تر خواهد بود. وقتی هدف خود را مشخص کردید، قطعاً می خواهید یک وب سایت حرفه ای در شرایط عالی داشته باشید.


مراحل طراحی سایت چیست؟


مراحل طراحی یک وب سایت حرفه ای

برای رسیدن به اهداف خود باید یک وب سایت حرفه ای داشته باشید. به طور کلی می توان گفت که مراحل ایجاد و طراحی وب سایت شامل موارد زیر است:


تعریف هدف: اولین قدم این است که برای خودتان تعریف کنید که هدف شما از ایجاد یک وب سایت حرفه ای چیست. ممکن است فقط بخواهید محصولات خود را به دیگران معرفی کنید یا بخواهید علاوه بر معرفی محصولات، آنها را به صورت آنلاین نیز بفروشید. هر یک از این موارد ممکن است استراتژی طراحی خاص خود را داشته باشد. این مرحله توسط شما انجام می شود، اما پس از آن شرکت یا طراح باید هر مرحله را انجام دهد.

تعیین نیازها و اهداف کاری

طراحی رابط کاربری گرافیکی ایجاد کنید

تصویب طرح و رفع نواقص و مشکلات مربوط به آن

شروع یک طراحی سایت حرفه ای (حداقل سه ماه طول می کشد تا تکمیل شود).

ارائه نمونه اولیه و نمونه اولیه محصول و سفارش طراحی سایت فروشگاهی


https://www.evernote.com/shard/s400/client/snv?noteGuid=28718dd2-2acd-b166-2200-82972bd266b3&noteKey=e6d22b534a685e05488e5addc5d424b1&sn=https%3A%2F%2Fwww.evernote.com%2Fshard%2Fs400%2Fsh%2F28718dd2-2acd-b166-2200-82972bd266b3%2Fe6d22b534a685e05488e5addc5d424b1&title=%25D8%25B7%25D8%25B1%25D8%25A7%25D8%25AD%25DB%258C%2B%25D8%25B3%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25AA%2B%25D9%2581%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25B4%25DA%25AF%25D8%25A7%25D9%2587%25DB%258C%2B%25D8%25A8%25D8%25A7%2B%25D9%2588%25D8%25B1%25D8%25AF%25D9%25BE%25D8%25B1%25D8%25B3
به این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/4/17| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :10 بار

طراحی سایت در دنیای امروز با تغییر بسیاری از کسب و کارهای سنتی به کسب و کارهای اینترنتی، بازار فعالیت هایی مانند طراحی سایت بسیار رونق یافته است، اما نحوه طراحی سایت، مراحل آن، کجا و چگونه شروع و شرایط طراحی سایت و هزینه طراحی سایت آن این یکی از مواردی است که باید در نظر گرفت. در این مقاله طراحی سایت ضمن پاسخ به سوالات فوق به مفهوم طراحی وب سایت، تاریخچه آن، مراحل طراحی و همچنین میانگین هزینه طراحی وب سایت خواهیم پرداخت.


طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت یا طراحی وب، مراحل طراحی و ساخت یک سایت اینترنتی جهت اطلاع رسانی، ارائه شرکت و ارائه محصولات آن می باشد. طراحی سایت فرآیندی است که از لایه بندی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است. قبل از اینکه مراحل طراحی سایت را طی کنیم، نگاهی کوتاه به تاریخچه طراحی آن می اندازیم.


تاریخچه طراحی سایت چیست؟

تیم برنرزلی، مخترع وب، با راه اندازی اولین وب سایت در سال 1991، نام خود را به عنوان اولین توسعه دهنده وب در تاریخ ثبت کرد. در اولین وب سایت، از فرامتن و ارتباطات برای ارسال ایمیل استفاده شد. این سایت متنی ساده از گرافیک، تصاویر یا حتی رنگ آمیزی استفاده نمی کند و همچنان در دسترس است.


مراحل طراحی وب چیست؟

اگر تازه وارد هستید و سوالات زیادی در ذهن دارید و نمی دانید چه کار کنید!؟ در آینده با من بمان


آموزش زبان های برنامه نویسی طراحی و این آموزش را از دست ندهید:

اول از همه می خواهیم ببینیم طراحی وب یعنی چه؟


به طور کلی به هر چیزی که در حوزه وب و اینترنت ایجاد می شود، طراحی وب می گویند، یعنی مجموعه ای از مهارت ها در این زمینه را طراحی وب می نامند.


به عنوان مثال، شخصی که ظاهر یک وب سایت را طراحی می کند، طراح رابط کاربری یا طراح گرافیک نامیده می شود، بنابراین این یکی از آن مهارت های طراحی وب می شود.


یا مثلا شخصی که سایت را مدیریت می کند یا شخصی که در سایت محتوا قرار می دهد یا شخصی که سئو سایت را انجام می دهد همه اینها با هم تبدیل به طراحی وب می شود.


سئو چیست؟

سئو یعنی کارهایی که باید انجام دهیم تا سایت ما برای موتورهای جستجو مثل گوگل بهینه شود، منظور از بهینه سازی به این معناست که مثلا سایت ما در نتایج گوگل ظاهر شود و کاربر بتواند از طریق آن وارد سایت ما شود.


انواع وب سایت


تفاوت بین وب سایت های استاتیک و پویا

سایت پویا

(یا به انگلیسی Dynamic)

سایتی که دارای کنترل پنل و به روز رسانی است که از طریق آن می توان مطالب جدیدی را اضافه یا حذف کرد و یا ویرایش کرد و...


سایت ایستا

(یا استاتیک در انگلیسی)

سایتی که کنترل پنل ندارد و محتوای آن یا اصلا آپدیت نمی شود یا خیلی کم است و معمولا کد منبع باید به صورت دستی ویرایش شود.


تفاوت بین وب سایت های استاتیک و پویا

وب سایت چیست؟ به این سوال می توان پاسخ های متفاوتی داد. یکی از بهترین و جامع ترین پاسخ ها برای این سوال این است که بگوییم "وب سایت نرم افزاری است که بر روی سرور اینترنتی نصب می شود و از طریق دامنه در دسترس کاربر است." بنابراین، وب سایت ها دارای نرم افزار (مجموعه ای از کدهایی هستند که عملکرد خاصی دارند)، دامنه (نام و آدرس خاص هر سایت) و میزبان (سرور) دارند.


آموزش زبان های برنامه نویسی طراحی و این آموزش را از دست ندهید:

در ابتدا سایت ها با HTML ایجاد می شدند. طراحی سایت html یک زبان نشانه گذاری برای نمایش اطلاعاتی است که ساختار کلی یک سایت را تشکیل می دهد. html کافی نبود و CSS (اضافی به html) برای استایل دادن به سایت ها و طراحی صفحات ایجاد شد. با این دو می توانید سایت های بسیار ابتدایی و ساده بنویسید. سایت‌هایی با صفحات بروشور مانند که فقط اطلاعات را می‌توان وارد کرد، یعنی سایت‌ها و صفحات ثابت فقط همین‌ها هستند: سایت‌های بروشور مانند.


یک سایت استاتیک می تواند توسط مرورگرها مدیریت شود. یعنی نیازی به پایگاه داده (سرور) نیست. درست برعکس سایت های پویا یا پویا (سایت هایی مانند آمازون). سایت هایی که می توانید سفارش دهید، پرداخت کنید، حساب کاربری ایجاد کنید، نظر بنویسید و غیره. علاوه بر آنچه کاربر می بیند (فرانت اند یا سمت سرویس گیرنده)، این سایت ها دارای بک اند یا سمت سرور نیز هستند.


وب سایت پویا چیست؟

هر فایلی با پسوند html. خب ایستا هم نیست چون ممکنه این فایل توسط سرور ساخته بشه و برنامه ریزی بشه پس مراقب باشید.

اما به طور کلی و معمولا اکثر فایل های با پسوند html. پایان می یابند، ایستا هستند.


 


وب سایت پویا چیست؟

یک وب سایت پویا همانطور که از نامش پیداست دارای صفحات پویا با محتوای دائمی در حال تغییر است. طراحی سایت این نوع وب سایت ها برای راه اندازی و رشد یک کسب و کار کاربردی ترند و کاربران می توانند با آنها تعامل داشته باشند. وب‌سایت‌های پویا بیش از برنامه‌نویسی سمت مشتری نیاز دارند. طراحی سایت این سایت ها به زبان های برنامه نویسی سمت سرور مانند JSP، Ja نوشته شده اند


https://site-8023649-9130-7428.mystrikingly.com/به این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/4/17| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :14 بار

افزایش سرعت سایت یکی از مهمترین کارهایی که باید برای بهینه سازی سایت خود انجام دهید؛ افزایش سرعت سایت در زیر با نحوه افزایش سرعت سایت آشنا خواهید شد. پس با من باش


دوره افزایش سرعت سایت

تصور کنید؛ شما تلاش زیادی کرده اید تا اجزای مختلف سایت خود به خوبی کار کنند، ساختار سایت شما عالی است، پر از محتوای خوب، هدفمند و ارزشمند است. اما این اولین تجربه ای نخواهد بود که یک بازدیدکننده، مشتری یا کاربر بالقوه محتوای شما با سایت شما دارد.


کاربران برای دسترسی به محتوای شما ابتدا باید سایت شما را بارگذاری کنند!


اگر سایت شما کند باشد، کاهش قابل توجهی در ترافیک ایجاد می شود و افراد کمتری از آن بازدید می کنند. بنابراین اگر رقیبی با سایت سریعتر داشته باشید از شما پیشی خواهند گرفت. عدم توجه به افزایش سرعت سایت مانند عدم توجه به مشتریان است. پس دلیلی برای ماندن آنها وجود ندارد.


ابتدا اجازه دهید کمی بیشتر در مورد سرعت سایت بیاموزیم.


سرعت سایت چیست؟

سرعت سایت زمان بارگذاری یک صفحه در سایت است و باید بدانید که سرعت هر صفحه در یک سایت فقط روی آن صفحه تاثیر می گذارد. (مثلاً اگر سرعت صفحه اصلی شما زیاد است، ربطی به صفحات دیگر ندارد.)


معیارهای مختلفی برای اندازه گیری سرعت سایت وجود دارد، اما باید بدانید که معیار اصلی برای اندازه گیری سرعت سایت توسط گوگل است؛ شبکه اصلی ویلاس است.


این مقاله در مورد تکنیک های افزایش سرعت سایت است. برای درک کامل مفاهیم اولیه سرعت سایت می توانید از صفحات زیر استفاده کنید.


سرعت سایت چقدره؟

Core Web Vitals چیست؟

چگونه سرعت سایت را تست کنم؟

در مرحله بعد، به برخی از ابزارهایی که برای آزمایش و بررسی مسائل مربوط به سرعت و عملکرد نیاز دارید اشاره می کنم. این لیست شامل بهترین ابزارهای تست وب سایت، هم رایگان و هم پولی است.


gtmetrix

pagespeedinsight

تست سرعت Pingdom

روندهای صعودی

WebPageTest

بهینه سازی سرعت صفحات Varvy

مانیتور دات کام

تکنیک های افزایش سرعت سایت

در زیر 9 روش برای افزایش سرعت سایت را توضیح خواهم داد که با رعایت آنها می توانید سرعت سایت خود را افزایش دهید.


1. برای میزبانی سایت خود هزینه بیشتری بپردازید

یکی از راه هایی که اکثر مردم در هزینه خود صرفه جویی می کنند، انتخاب هاست اشتراکی ارزان است. در این روش تا حد امکان برای سرور تعدادی وب سایت بر روی آن قرار می گیرد.


در چنین هاست هایی، وب سایت شما در اکثر مواقع در دسترس است، اما گاهی اوقات وب سایت بسیار کند بارگذاری می شود. این باعث می شود که کاربران بدون اینکه خریدار شوند، سایت شما را ناامید ترک کنند.


بازدیدکنندگان منتظر بارگذاری وب سایت شما نیستند، بلکه می خواهند وب سایت در سریع ترین زمان ممکن بارگذاری شود و سریع وارد سایت شوند.


کاربران می خواهند زمان کافی را در وب سایت شما صرف کنند تا به هدف خود برسند. خواه خواندن یک مقاله، خرید یک محصول یا هدف خاص دیگری باشد. حتی اگر سرعت سایت کمی کند باشد، احتمالا از تجربه خود در سایت شما متنفر خواهند شد. آنها بدون اینکه خریدار شوند سایت شما را ترک خواهند کرد.


تفاوت واقعا چقدر است؟

بنابراین آمازون یک نظرسنجی انجام داد. اختلاف فقط 100 میلی ثانیه (واحد زمانی که حتی انسان ها هم نمی توانند آن را درک کنند) کافی بود تا فروش آنها یک درصد کاهش یابد. Walmart نتایج مشابهی گرفت.


اگر چنین واحد زمان کوچکی چنین تأثیر مستقیمی بر فروش داشته باشد، پس ثانیه های بیشتر چه تأثیری بر فروش دارند؟


اما افزایش سرعت سایت به همین جا ختم نمی شود. سرعت سایت شما علاوه بر کاهش رتبه جستجوی ارگانیک شما، اگر از سیستم تبلیغات گوگل نیز استفاده کنید، کاربران را مجبور به کلیک کردن می کند که هزینه کمتری برای شما خواهد داشت، اما چون سایت شما کند بارگذاری می شود، بلافاصله افزایش سرعت سایت صفحه را ترک می کنند.


 http://jeffreyquww52841.pages10.com/--47205112
http://deanragk17284.ampblogs.com/--47438767
http://juliusjvsv67642.blogocial.com/--45656958
http://miloxhni72414.onesmablog.com/--49918852
http://travisocmn77434.bloguetechno.com/--46184659
http://myleshmoq48146.shotblogs.com/-25774868
http://travisqzfc57025.tribunablog.com/-25983144
http://devinlfpz22892.pointblog.net/--50516139
http://franciscoqyab84173.blogminds.com/-9960559
http://lukasidwr10995.suomiblog.com/-27143255
http://deancnpr51840.blogolize.com/--50355624
http://josueruuv52840.full-design.com/--53714798
http://israeltxmw07300.ampedpages.com/--39243341
https://remingtonmvqe55257.affiliatblogger.com/62812981/افزایش-سرعت-سایت-با-جدیدترین-متدها
http://edwinydwm88041.thezenweb.com/--47739019
https://knoxwpfs99001.blog5.net/52956266/دوره-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://marcoqyyt39891.diowebhost.com/66309962/افزایش-سرعت-سایت
https://knoxzeff26086.fitnell.com/51857958/خدمات-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://charliexjbn08371.dbblog.net/42477837/افزایش-سرعت-سایت-ووکامرس
https://garrettuznn02352.ezblogz.com/42596893/آموزش-افزایش-سرعت-سایت
https://remingtondrcv08593.designertoblog.com/42187816/افزایش-سرعت-بالا-آمدن-سایت
https://jaredzegi07407.bluxeblog.com/42835095/نحوه-افزایش-سرعت-سایت
https://jasperinqr75285.blogs-service.com/42230836/افزایش-سرعت-سایت-های-شلوغ
http://messiahaeff96284.blogpostie.com/33900382/
http://alexisdjlm28518.mybjjblog.com/-26135835
http://lanecoac85184.bloggin-ads.com/34070649/ 
http://eduardoqwya85174.tblogz.com/-26500441
http://martinostu51073.uzblog.net/-26309263
https://johnnyrzbd85295.blog2learn.com/59093138/خدمات-افزایش-سرعت-سایت
https://keeganzhik28518.jiliblog.com/69815815/ترفندهای-افزایش-سرعت-سایت
https://cruzvdcy61627.dsiblogger.com/42575890/خدمات-افزایش-سرعت-سایت
https://beaujpqr41740.ka-blogs.com/65050440/افزایش-سرعت-سایت-با-جدیدترین-متدها  
https://cruzaitu50506.blogofoto.com/42432084/علت-دیر-لود-شدن-سایت
https://devinxaee88868.timeblog.net/47489261/افزایش-سرعت-سایت-ووکامرس
https://trevornnlv90554.aioblogs.com/65297331/افزایش-سرعت-سایت-های-شلوغ
https://fernandowcef96395.xzblogs.com/53299889/افزایش-سرعت-لود-سایت
https://rowanyvnp27531.free-blogz.com/58641789/ترفندهای-افزایش-سرعت-سایت
https://marcoqztv52952.widblog.com/65877950/افزایش-سرعت-لود-سایت-وردپرس
https://augustjnop29518.collectblogs.com/57471430/علت-دیر-لود-شدن-سایت 
http://tysonwwsd46588.blogdon.net/-28144138 
http://josuedcyp03961.ambien-blog.com/16215712/علت-دیر-لود-شدن-سایت
http://trentonbfhh06396.atualblog.com/16091710/افزایش-سرعت-سایت-های-شلوغ
http://cristianyimo30639.blog-a-story.com/16166102/نحوه-افزایش-سرعت-سایت
http://stephenpvxx97406.blogacep.com/15684636/خدمات-افزایش-سرعت-سایت
http://ricardorxaw96295.isblog.net/-29093215
http://spencernrtt51740.amoblog.com/-33610840
http://cesaryhtt37655.alltdesign.com/-32074568
http://lanebhjj18431.blogadvize.com/16253579/آموزش-افزایش-سرعت-سایت
http://landenpiin62961.bloggerbags.com/15749279/افزایش-سرعت-سایت-های-شلوغ
http://chanceqvww52843.blogproducer.com/16278224/روش-های-افزایش-سرعت-سایت
http://elliottglop30642.csublogs.com/16039501/ترفندهای-افزایش-سرعت-سایت
http://dominickejkk18406.dailyhitblog.com/16033419/افزایش-سرعت-سایت-با-جدیدترین-متدها
http://louismwlf34368.is-blog.com/16358556/خدمات-سرعت-سایت
http://zanderghgd57305.develop-blog.com/16248124/افزایش-سرعت-سایت-فروشگاهی
http://franciscoqacd85173.mdkblog.com/15955210/دوره-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
http://claytonrvwy62951.mybuzzblog.com/15922147/افزایش-سرعت-بالا-آمدن-سایت
http://devingwax67676.newbigblog.com/16058541/افزایش-سرعت-لود-سایت-وردپرس
http://elliotinjb93116.theobloggers.com/16305993/افزایش-سرعت-سایت
http://jaidentacd85173.yomoblog.com/16303383/افزایش-سرعت-سایت-ووکامرس
https://hectoresjg57201.bloginwi.com/46046729/افزایش-سرعت-سایت-فروشگاهی
https://jareddghh06295.digiblogbox.com/37160652/ترفندهای-افزایش-سرعت-سایت
https://dantehnst51843.jaiblogs.com/37481745/خدمات-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://israelvjmo30751.look4blog.com/51085508/سرعت-سایت
https://juliuseklm11951.blogzag.com/56385155/روش-های-افزایش-سرعت-سایت
http://jaredpnbp75764.review-blogger.com/33405918/
http://charliefiji07395.blogdigy.com/-25875997
http://rowanlhrj30741.post-blogs.com/33511967/
https://angeloejmn29873.bloggazza.com/14031653/افزایش-سرعت-لود-سایت-وردپرس
http://lorenzoohig84940.blogprodesign.com/33675770/ 
https://miloixbs88638.getblogs.net/42252851/افزایش-سرعت-سایت-ووکامرس
https://franciscomkyv74185.fireblogz.com/42168839/سرعت-سایت
https://marioyhom37157.acidblog.net/42319445/ترفندهای-افزایش-سرعت-سایت
https://jeffreycdyj44453.blogaritma.com/13926857/افزایش-سرعت-لود-سایت-وردپرس
https://kameronrvpm79998.shoutmyblog.com/13896355/سرعت-سایت
https://sergioaegh06396.bloggactivo.com/13527965/نحوه-افزایش-سرعت-سایت
https://johnathanwtvq98580.theblogfairy.com/13909460/روش-های-افزایش-سرعت-سایت
https://elliotbwjc29552.activosblog.com/13891474/خدمات-سرعت-سایت
https://franciscokljf83837.angelinsblog.com/13855199/دوره-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
http://eduardovblr30696.blogrelation.com/16161649/خدمات-افزایش-سرعت-سایت
http://manuelrwyz74063.blogsidea.com/16300603/افزایش-سرعت-سایت-های-شلوغ
https://jaidenttju10971.bloggadores.com/13896131/دوره-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://judahmstu52851.humor-blog.com/13901555/آموزش-افزایش-سرعت-سایت
https://andresktgp20512.thekatyblog.com/13738595/ترفندهای-افزایش-سرعت-سایت
http://raymondrgws74789.ttblogs.com/15935467/افزایش-سرعت-لود-سایت
https://devinoqqn66498.blogspothub.com/13896450/افزایش-سرعت-بالا-آمدن-سایت
http://travismzcd85173.topbloghub.com/16321141/افزایش-سرعت-سایت
https://kylerkivi11851.ageeksblog.com/13854223/افزایش-سرعت-لود-سایت-وردپرس
https://chancevcfh07417.blogdemls.com/13864646/افزایش-سرعت-سایت-فروشگاهی
http://jasperslqb38528.worldblogged.com/15987504/خدمات-سرعت-سایت
https://angeloopoi55545.blogsvirals.com/14079655/آموزش-افزایش-سرعت-سایت  
https://brooksgktz99694.blogars.com/14032778/افزایش-سرعت-لود-سایت-وردپرس
https://hectorbfhj95158.glifeblog.com/13846057/افزایش-سرعت-لود-سایت
https://gunnerouyb85295.bloguerosa.com/13841905/خدمات-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://mariovdbh45650.daneblogger.com/13852197/خدمات-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://augustrvww52840.popup-blog.com/13803508/علت-دیر-لود-شدن-سایت
https://mylesinpi52952.blogozz.com/13835945/دوره-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://elliottxodl29639.bloggazzo.com/13833928/ترفندهای-افزایش-سرعت-سایت
https://tysontyyv49494.jts-blog.com/13918339/روش-های-افزایش-سرعت-سایت
http://reidwnta06395.blogginaway.com/15312866/افزایش-سرعت-سایت-های-شلوغ
http://jaredqjmn29528.canariblogs.com/-27430508
http://brooksvwrl78020.blogolenta.com/15657290/افزایش-سرعت-سایت-ووکامرس
http://zanekzir51122.blogripley.com/15352788/خدمات-سرعت-سایت
http://kylerydfg96295.blogsmine.com/13472780/دوره-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
http://edwinfouz87420.dgbloggers.com/15057581/خدمات-سرعت-سایت
http://andersonkeuh29865.blogsuperapp.com/15195619/افزایش-سرعت-بالا-آمدن-سایت
http://raymondxhot64208.frewwebs.com/15273222/افزایش-سرعت-بالا-آمدن-سایت
http://sergioriwj44555.dreamyblogs.com/15032788/آموزش-افزایش-سرعت-سایت
http://sethmqtt52851.howeweb.com/15190120/روش-های-افزایش-سرعت-سایت
https://simonuoqo17977.bcbloggers.com/13996056/افزایش-سرعت-سایت-های-شلوغ
https://chanceryzb84174.iyublog.com/13879623/سرعت-سایت
http://trevorvdhl29629.myparisblog.com/13903977/ترفندهای-افزایش-سرعت-سایت
http://kyleroxai02472.slypage.com/15388898/علت-دیر-لود-شدن-سایت
http://landenglno39985.theideasblog.com/13818349/افزایش-سرعت-بالا-آمدن-سایت
http://louiszbah90879.webbuzzfeed.com/15248952/خدمات-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
http://collinhkmm18417.59bloggers.com/15006147/دوره-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی 
http://angeloinpr40730.webdesign96.com/15113272/افزایش-سرعت-سایت-با-جدیدترین-متدها
http://rowankopp29518.bligblogging.com/15560362/خدمات-سرعت-سایت
http://trevorovyg69035.dailyblogzz.com/15469798/علت-دیر-لود-شدن-سایت
http://dantehnst52962.bloggerswise.com/16149970/دوره-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
http://andersonhnqs29629.bloginder.com/16111007/افزایش-سرعت-بالا-آمدن-سایت
http://mariociew54173.get-blogging.com/16447593/ترفندهای-افزایش-سرعت-سایت
https://israelbikl28517.blogoxo.com/12536389/افزایش-سرعت-سایت-های-شلوغ
https://alexisaehh07396.blogdomago.com/13955960/خدمات-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://gregoryglte96287.losblogos.com/14037379/افزایش-سرعت-سایت-فروشگاهی 
https://milonsql88786.thechapblog.com/13842335/علت-دیر-لود-شدن-سایت
https://louisxsza58663.blogmazing.com/13832499/افزایش-سرعت-لود-سایت-وردپرس
https://juliuswman59406.madmouseblog.com/12520148/افزایش-سرعت-سایت
https://ricardoaegg06285.blogscribble.com/12527197/افزایش-سرعت-لود-سایت-وردپرس
https://donovanweej17406.blogtov.com/12527994/افزایش-سرعت-سایت-فروشگاهی
http://miloxclv09775.bloggactif.com/15803818/افزایش-سرعت-سایت-های-شلوغ
http://edwincffc59132.blogdun.com/15212997/افزایش-سرعت-بالا-آمدن-سایت
https://garrettgggb11058.blogchaat.com/12502929/روش-های-افزایش-سرعت-سایت
https://milorlzq65630.smblogsites.com/12504461/دوره-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://raymondcrfp77666.weblogco.com/12514224/علت-دیر-لود-شدن-سایت
http://daltongpxd08642.idblogz.com/14947280/خدمات-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://trentonxzxu49495.eedblog.com/12518092/سرعت-سایت
https://jasperpsoj70368.ourcodeblog.com/12531689/خدمات-افزایش-سرعت-سایت
https://trevorimsv51840.theisblog.com/12663221/افزایش-سرعت-سایت-های-شلوغ
https://chanceeprr54073.bloggip.com/12493945/خدمات-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://paxtonkruu51840.qodsblog.com/12524023/خدمات-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://remingtontqfr78617.blogpayz.com/12511792/افزایش-سرعت-سایت-ووکامرس
https://kameronsvxx62841.techionblog.com/12529424/افزایش-سرعت-سایت-با-جدیدترین-متدها
https://dallaswuvz47010.buyoutblog.com/12512694/افزایش-سرعت-سایت-با-جدیدترین-متدها
https://juliusuhfu86532.blogitright.com/12532522/خدمات-افزایش-سرعت-سایت
https://hectorkewv51618.blogunok.com/12677621/افزایش-سرعت-بالا-آمدن-سایت 
https://chancehmmi65669.blog-eye.com/12531354/خدمات-سرعت-سایت
https://raymondliym30730.blogdosaga.com/12534356/افزایش-سرعت-سایت-فروشگاهی
https://knoxazvo90754.liberty-blog.com/12528811/علت-دیر-لود-شدن-سایت
https://messiaheijj17406.like-blogs.com/12502004/افزایش-سرعت-سایت-با-جدیدترین-متدها
https://alexiszdff96295.onzeblog.com/12543210/روش-های-افزایش-سرعت-سایت
https://trentonadfq52962.answerblogs.com/12563926/آموزش-افزایش-سرعت-سایت
https://cruzrsrp27283.nizarblog.com/12573758/دوره-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://knoxmbhk27417.sharebyblog.com/12571911/افزایش-سرعت-لود-سایت-وردپرس
https://charlieqays35556.tokka-blog.com/12613288/نحوه-افزایش-سرعت-سایت
https://cristianvbef66182.wizzardsblog.com/12581229/افزایش-سرعت-سایت-فروشگاهی
http://charlievgjl29518.newsbloger.com/16209256/دوره-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://andrelmfw90976.activoblog.com/12539565/افزایش-سرعت-لود-سایت-وردپرس
http://reidptwx63186.targetblogs.com/16393443/افزایش-سرعت-لود-سایت-وردپرس
https://israelohfx71295.ltfblog.com/14085141/افزایش-سرعت-لود-سایت
https://paxtonotpp76740.elbloglibre.com/12525637/افزایش-سرعت-لود-سایت-وردپرس
https://deangklm28417.ssnblog.com/13801975/سرعت-سایت 
http://kylerdvqg44580.aboutyoublog.com/15052888/افزایش-سرعت-لود-سایت
https://rowanzuka97986.tusblogos.com/12476707/افزایش-سرعت-سایت-فروشگاهی
https://rafaelzegf95173.blazingblog.com/12520087/افزایش-سرعت-بالا-آمدن-سایت
https://archerdikl28517.digitollblog.com/12506204/خدمات-سرعت-سایت
https://holdenwfjk94821.blog-ezine.com/12517125/آموزش-افزایش-سرعت-سایت
https://raymondrwzz96529.blogpixi.com/12690947/خدمات-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://edgarsrkv07417.fare-blog.com/12535399/افزایش-سرعت-لود-سایت-وردپرس
https://zionpvxz74068.snack-blog.com/12537761/افزایش-سرعت-سایت-ووکامرس
https://charlieftee81588.azzablog.com/12533213/خدمات-افزایش-سرعت-سایت
https://elliotghnh04383.anchor-blog.com/12536131/خدمات-افزایش-سرعت-سایت
https://cashwbdf06295.wssblogs.com/12523176/دوره-افزایش-سرعت-سایت-وردپرسی
https://edwineznb34606.blogsvila.com/12534080/روش-های-افزایش-سرعت-سایت
https://holdensjoy60506.tkzblog.com/12528627/افزایش-سرعت-سایت-ووکامرس
https://lorenzoqbip57530.bloggerchest.com/12539982/افزایش-سرعت-سایت-فروشگاهی
https://keeganrqno12570.blogdanica.com/12538862/ترفندهای-افزایش-سرعت-سایت
http://travisiuvo94652.blogdal.com/16094755/افزایش-سرعت-لود-سایت-وردپرسبه این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/4/15| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :5 بار

سئو سایت یا اصول بهینه سازی داخلی سایت

اگر سایت خود را در یک محیط کاملا رقابتی تبلیغ می کنید، بدون سئو سایت و  لینک های خارجی موفق نخواهید شد. مهم نیست که پایگاه ارجاع شما چقدر با کیفیت باشد، بدون بهینه سازی و سئو سایت در سایت بعید است که موفق شوید.


 


مبانی بهینه سازی داخلی از آژانس دیجیتال سئو سایت

بنابراین ابتدا سئو سایت هر یک از شاخص های بهینه سازی داخلی (ساختار متن، محتوا، لینک های داخلی و ...) را به ترتیب وارد کرده و سپس لینک های ورودی را خریداری کنید.


محتوای سایت باید قابل توجه و منحصر به فرد باشد، این امر به ویژه پس از استفاده از الگوریتم پنگوئن گوگل که موقعیت بسیاری از سایت ها را به میزان قابل توجهی کاهش داد، اهمیت بیشتری پیدا می کند.


 


محتوا، حفاظت و ساختار منحصر به فرد

 


هنگام نوشتن متن باید به عوامل زیر توجه ویژه ای داشته باشید:


• برای بهینه سازی داخلی فقط از متن منحصر به فرد استفاده کنید.

• متون نباید دارای غلط املایی باشند.

• اجازه دهید سئو سایت متن های شما برای مردم نوشته شود. حتی اگر حاوی اطلاعات مفید زیادی باشند، باید به راحتی قابل درک و جالب باشند. الگوریتم های موتورهای جستجوی مدرن این معیارها را در نظر می گیرند.

• اگر به توانایی های خود شک دارید سئو سایت یا تجربه کافی ندارید، برای نوشتن متون ارزش دارد به متخصصان بهینه سازی سئو اعتماد کنید.


 


ساختار سئو سایت

 


حتی اگر مقالات منحصر به فرد باشند، پس از مدتی موتورهای جستجو می توانند آنها را به سرقت رفته پیدا کرده و اقدامات لازم را انجام دهند. چگونه ممکن است این اتفاق بیفتد؟ دلیل این امر ممکن است این باشد که موتورهای جستجو به طور دقیق منبع اصلی را تعیین نمی کنند و سایتی که متن شما را دزدیده است منبع اصلی محسوب می شود. برای جلوگیری از چنین وضعیتی باید با روش های گوگل از محتوای خود محافظت کنید.

ساختار متن و قالب بندی آن شایسته توجه ویژه است. از سرفصل های سطح اول و دوم استفاده کنید، متن را به پاراگراف تقسیم کنید، از فهرست ها و تصاویر استفاده کنید. این‌ها اقدامات پیچیده‌ای نیستند، اما متن شما را برای بازدیدکنندگان جذاب‌تر و راحت‌تر می‌کنند و همچنین به شما در رتبه‌بندی برتری می‌دهند.


 


فراوانی کلمه کلیدی

 


روزهایی سئو سایت که تعداد زیادی از کلمات کلیدی می توانستند وب سایت ها را به طور موثر تبلیغ کنند، گذشته است. امروزه، این یک مسیر 100٪ برای جریمه موتور جستجو است. موتورهای جستجو این گام را برداشته اند تا متون را به همان اندازه که برای افراد زنده مفید است، برایشان مفید کنند.

درصد دقیق محتوای کلمه کلیدی ممکن نیست زیرا تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد.


 


برای بهینه سازی داخلی از توضیحات، عناوین و کلمات کلیدی استفاده کنید

 


عنوان

 


هنگام بهینه سازی یک وب سایت، مهم است که آن را برای بازدیدکنندگان قبل از ورود به آن جذاب کنید. و باید از ظاهر شروع شود. محتوای تگ عنوان نقش بسیار زیادی در شکل گیری آن دارد.

بیایید به این موضوع با جزئیات بیشتری نگاه کنیم. نوشتن عنوان باید از هر طرف مسئول باشد، زیرا کاربران عنوان را در پنجره مرورگر خواهند دید. اگر عنوان به طور خلاصه محتوای صفحات را منعکس کند و با یک کلمه کلیدی شروع شود، تاثیر بسیار بیشتری خواهد داشت.


 


شرح

 


گوگل هنگام ایجاد Snippet از متا تگ Description استفاده می کند که باید منحصر به فرد باشد و محتوا را به اختصار توصیف کند و کلمه کلیدی نیز در آن نوشته شود. به عبارت دیگر، توضیحات خلاصه ای کوتاه از کل صفحه است. هنگام کامپایل آن، صفحه باید به طور مختصر توضیح داده شود تا هر کسی بدون بازدید از آن بتواند متوجه شود که در مورد چیست. حتی اگر صفحات زیادی در سایت وجود دارد، سعی کنید برای هر یک از آنها توضیحات مناسب بنویسید، به این ترتیب کمک قابل توجهی به رتبه بندی صفحه خواهید کرد.


 


کلمه کلیدی

 


موتورهای جستجو کمتر و کمتر به محتوای متا تگ Keywords توجه می کنند، اما همچنان استفاده صحیح از آن مهم است. سئو سایت سعی کنید هر کلمه کلیدی که با آن منبع را تبلیغ می کنید فهرست کنید.


 


لینک داخلی صحیح

 


لینک سازی داخلی به تمامی لینک هایی اطلاق می شود که به سایر صفحات سایت منتهی می شوند. آنها استفاده از منابع را برای کاربران آسان تر می کنند، موتورهای جستجو و روبات هایی که پیوندها را دنبال می کنند نیز این را در نظر می گیرند. علاوه بر این، لینک ها برای انتقال وزن به صفحات مهم هستند، بنابراین بهینه سازها توجه زیادی به آنها دارند. بنابراین رتبه صفحه برای هر صفحه به طور جداگانه محاسبه می شود.

آیا طراحی بهینه برای لینک های داخلی وجود دارد؟ هر سایتی بسته به اهداف بهینه ساز باید طراحی خاص خود را داشته باشد.


در خاتمه سئو سایت، بار دیگر متذکر می شویم که قبل از بهینه سازی از طریق لینک ها، باید مراقب بهینه سازی داخلی سایت خوب باشید. این به شما امکان می دهد تا به سرعت آن را به TOP ببرید و از هزینه های اضافی جلوگیری کنید. بهتر است سایت را در مرحله ایجاد بهینه کنید زیرا در این صورت لینک بیلدینگ بیشترین تاثیر را سئو سایت خواهد داشت.

 http://messiahtrmq14691.pages10.com/--47145899

http://israeltblj70671.ampblogs.com/--47374178
http://zaneozxo53209.blogocial.com/--45588470
http://andypwyk54432.onesmablog.com/--49851349
http://collinextd95177.blogolize.com/--50289116
http://gregoryvkwe66407.bloguetechno.com/--46118464
http://andreexlo30740.shotblogs.com/-25713493
http://andrehosv63534.tribunablog.com/-25922286
http://deanhqyf19764.pointblog.net/--50445924
http://knoxzhov75319.full-design.com/--53651541
http://rivernzir65431.blogminds.com/-9899979
http://zandernstm32851.thezenweb.com/--47674791
http://charliefrzg21097.tinyblogging.com/--52961943
http://dantefjmn29529.ampedpages.com/--39184888
https://edwinowen29877.blog5.net/52891782/قیمت-سئو-تضمینی
https://augustbtiv00004.affiliatblogger.com/62748145/خدمات-سئوی-سایت
https://codydppz22340.fitnell.com/51793679/شرکت-سئو-سایت
https://franciscowpuv52952.dbblog.net/42413534/خدمات-سئوی-سایت
https://mariouojw34566.designertoblog.com/42123409/انجام-سئو-برای-سایت
https://paxtonozeq32074.blogs-service.com/42167087/خدمات-سئو-وب-سایت
http://kylerclse19732.blogpostie.com/33855032/
http://waylondkah21087.articlesblogger.com/33905973/
http://mariodbyr13692.tblogz.com/-26439683
http://zionziqw63307.mpeblog.com/33997041/
https://dominickdijn53062.qowap.com/70701004/سئو-سایت-و-خدمات-سئو
https://jasperlbip53143.blog2learn.com/59028338/قیمت-سئو-تضمینی
http://griffintdko39517.bloggin-ads.com/34023539/
https://elliottryab42751.jiliblog.com/69758232/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
https://rowanhwdr53098.acidblog.net/42259447/خدمات-سئو-چیست
https://holdenhpmg57346.fireblogz.com/42104903/خدمات-سئو
https://eduardouadf97407.aioblogs.com/65233878/سئو
https://riverdpxe95173.xzblogs.com/53241152/سئو-کار
https://jasperulgn45677.free-blogz.com/58577951/سئو-تضمینی-سایت
http://dominickowqj55566.blogdon.net/-28083868
https://erickcbxr03692.bluxeblog.com/42771389/سئو
http://stephenuwtv10904.blogdigy.com/-25815376
http://eduardonlga36802.alltdesign.com/-32014036
http://caidenswek17497.mybjjblog.com/-26077665
http://franciscoglps41841.amoblog.com/-33549979
http://jeffreyolbv12090.total-blog.com/-36981825
http://dantesukg40344.canariblogs.com/-27370343
http://martinkbpb22222.uzblog.net/-26249295
http://arthurxcde85173.blog-gold.com/16167573/سئو-فروشگاه
https://alexisldsf34455.blogofoto.com/42367647/سئو-سایت-یا-خدمات-سئو-و-بهینه-سازی-سایت
https://zanderiwpr64639.ka-blogs.com/64988715/خدمات-سئو-وب-سایت
https://andyjtbg10865.dsiblogger.com/42512708/خدمات-سئو-چیست
https://messiahqjwj55555.timeblog.net/47433642/سئو-فروشگاه 
http://arthuriuwe96396.suomiblog.com/-27082778
http://stephenjopq40739.bloggerswise.com/16089026/سئو-سایت-و-خدمات-سئو
http://emiliokjey25791.bloggerbags.com/15689408/سئو
http://cristianygip51730.bloggosite.com/16172374/سئو-فروشگاه 
http://troyibxa74185.blogoscience.com/16092786/سئو-کار
http://charliejpsj18529.blogrenanda.com/16171894/قیمت-سئو-سایت
https://shanefsbh20864.diowebhost.com/66246192/سئو-وب-سایت
http://martinyctz33483.isblog.net/-29033226
http://jasperwtlv46656.blogkoo.com/-31017142
http://knoxajpv75319.blogthisbiz.com/15956778/شرکت-سئو-سایت
http://collinnepx87642.blue-blogs.com/16050819/سئو-تضمینی-سایت
http://chancewhuz50171.csublogs.com/15977938/خدمات-سئو-وب-سایت
http://damienqwvo77889.mybuzzblog.com/15860546/شرکت-سئو-سایت
http://josuemajo33053.atualblog.com/16031070/سئو
http://damiendhlo32851.ambien-blog.com/16155237/انجام-سئو-برای-سایت
http://stephenemor41766.blog-a-story.com/16105010/خدمات-سئو
http://sergiohlop39629.newbigblog.com/15997222/خدمات-سئو-و-بهینه-سازی-وب-سایت
http://andreaiky18530.blogadvize.com/16192646/سئو-فروشگاه
http://johnnywwtx74170.thenerdsblog.com/15772224/خدمات-سئو-سایت
http://trentonqclt76431.blogacep.com/15623955/سئو-سایت-یا-خدمات-سئو-و-بهینه-سازی-سایت
http://deanatnz80007.ttblogs.com/15874791/خدمات-سئو-و-بهینه-سازی-وب-سایت
http://johnathanizba14497.worldblogged.com/15926403/سئو-وب-سایت
http://judahrvxy63962.blogproducer.com/16217337/سئو-تضمینی-سایت
http://mylesrgkm20740.blogrelation.com/16100524/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
http://johnathangeva21075.blogsidea.com/16239885/قیمت-سئو-سایت
http://lukasznbf07418.yomoblog.com/16242700/خدمات-سئو-سایت
https://cesartlyp89698.digiblogbox.com/37097951/سئو-کار
https://knoxqmcn39505.collectblogs.com/57411876/سئو-سایت-تضمینی
https://manueltagi07417.bloginwi.com/45993347/خدمات-سئو-چیست
https://devinzmom41741.widblog.com/65815175/سئو-فروشگاه
https://franciscokquw63968.jaiblogs.com/37418713/خدمات-سئو-وب-سایت
http://dallaswdfg20639.livebloggs.com/16219426/سئو-کار
http://titusxfij17406.mdkblog.com/15894398/قیمت-سئو-سایت
http://knoxuvsp78998.loginblogin.com/16225989/سئو-وب-سایت
http://kylergqxc84062.review-blogger.com/33359467/
http://cristianzjhd83693.post-blogs.com/33466541/
http://devinaktq75320.mybloglicious.com/33236581/
https://landenfkml92233.blognody.com/14016150/سئو-سایت
https://troyetes34228.shoutmyblog.com/13838415/انجام-سئو-برای-سایت
https://knoxmgvi56667.bcbloggers.com/13937415/شرکت-سئو-سایت
https://remingtonjwza74119.blogdiloz.com/13481553/خدمات-سئو-چیست
https://knoxzegi07417.iyublog.com/13821025/سئو-سایت-تضمینی
https://griffinxman66665.verybigblog.com/13815515/خدمات-سئو-سایت-بصورت-حرفه-ای
http://augustmgvv88512.topbloghub.com/16260095/قیمت-سئو-سایت
http://andrewsgx84741.theobloggers.com/16245437/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
https://donovanbkrw75308.activosblog.com/13832675/سئو-وب-سایت
https://gunnerlruw63063.p2blogs.com/13877285/خدمات-سئو-چیست
https://andyonha07231.bloggactivo.com/13469904/سئو-سایت-فروشگاهی
https://archersqem63544.vidublog.com/13831176/سئو-سایت-یا-خدمات-سئو-و-بهینه-سازی-سایت
https://finnjoqq39528.gynoblog.com/14023021/سئو-سایت-فروشگاهی
https://andyrwxi18406.idblogmaker.com/13809120/سئو-فروشگاه
https://stephennqss41740.blogdemls.com/13806158/سئو
https://marcojcpv13556.ageeksblog.com/13795361/خدمات-سئو-سایت-بصورت-حرفه-ای
https://lanegwwx59244.blogunteer.com/13782595/سئو
https://beckettkzsy05543.life3dblog.com/13773238/سئو
https://gunnerlswy74411.therainblog.com/14008994/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
https://raymondsowr99710.ltfblog.com/14026017/سئو-تضمینی-سایت
https://deandizc96307.blogmazing.com/13774166/انجام-سئو-برای-سایت
https://shanerqni84838.blogars.com/13974404/سئو-فروشگاه
https://trevorlqst52952.thechapblog.com/13783659/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
https://dallashhez36814.blogsvirals.com/14021113/سئو-فروشگاه
https://manuelvzaz73062.glifeblog.com/13787598/خدمات-سئو-سایت-بصورت-حرفه-ای
https://trevorgnpq30730.look4blog.com/51025814/سئو-سایت-و-خدمات-سئو
https://gunnerswyy62951.losblogos.com/13978639/انجام-سئو-برای-سایت 
http://jaidenowad97418.blog2news.com/15189979/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
http://rafaelyfgi07641.aboutyoublog.com/14993115/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
http://israelntyb86318.blog4youth.com/14788430/سئو-سایت
http://messiahdwlz12222.blog5star.com/15204810/سئو-سایت
http://erickluyb85285.blogdun.com/15153342/سئو-سایت
http://chancevhdl43108.bloggactif.com/15744266/خدمات-سئو-وب-سایت
http://titustvju09857.blogginaway.com/15252953/انجام-سئو-برای-سایت
http://shanewxsn92469.blogripley.com/15293178/خدمات-سئوی-سایت
http://lorenzodjmv85529.blogolenta.com/15597988/خدمات-سئو-وب-سایت
http://caidentaqb68016.blogsuperapp.com/15135893/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
http://remingtonepxe19763.frewwebs.com/15213365/سئو-سایت-تضمینی
http://damienhvyj74318.howeweb.com/15130776/سئو-سایت-فروشگاهی
http://manuellftb30540.idblogz.com/14888030/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
http://eduardokpqq39525.luwebs.com/15213230/قیمت-سئو-سایت
http://lorenzozikm41841.izrablog.com/12208155/خدمات-سئو-سایت
http://felixxcdd84063.kylieblog.com/14952702/خدمات-سئو-سایت
http://andreycee95173.slypage.com/15331285/انجام-سئو-برای-سایت
http://deanhstm08962.myparisblog.com/13845625/خدمات-سئو-و-بهینه-سازی-وب-سایت
http://tysonnuxz77629.bligblogging.com/15500593/سئو-فروشگاه
http://dallaspxfm30852.thelateblog.com/15371965/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
http://lanechye07429.actoblog.com/15284742/انجام-سئو-برای-سایت
http://cristianoafm97914.blog-mall.com/15418255/انجام-سئو-برای-سایت
http://finnhlps52963.blogofchange.com/15440703/سئو-سایت-فروشگاهی
http://emiliovaey86396.spintheblog.com/15562042/قیمت-سئو-سایت
https://augustnsuu51840.activoblog.com/12485614/انجام-سئو-برای-سایت
http://simonjfdd55897.bleepblogs.com/16406224/خدمات-سئو-سایت
https://miloltju62296.ja-blog.com/12397927/قیمت-سئو-تضمینی
https://beckettmmid58147.blogtov.com/12473872/سئو-فروشگاه
https://rowannuwz74285.blazingblog.com/12466565/سئو-تضمینی-سایت
https://josuebowd09710.digitollblog.com/12452814/انجام-سئو-برای-سایت
https://jaidenhjlm28517.creacionblog.com/12478052/سئو-سایت-و-خدمات-سئو
https://mylesjwhs12459.tusblogos.com/12423543/خدمات-سئو-چیست
https://cashwbyy46950.dm-blog.com/12449088/سئو-سایت-فروشگاهی
https://travisowad97416.blogchaat.com/12450078/سئو-سایت
https://titusgetq88787.smblogsites.com/12451411/سئو-فروشگاه 
https://landengmgu86420.weblogco.com/12461636/سئو-سایت
https://jasperltxb86356.ourcodeblog.com/12478124/خدمات-سئوی-سایت
https://augustailt53084.eedblog.com/12464611/انجام-سئو-برای-سایت
https://alexisemdw17524.blogdeazar.com/12473281/سئو-سایت
https://louisgjke45332.bloggip.com/12441249/سئو-سایت
https://damienwcyu02119.theisblog.com/12609847/قیمت-سئو-سایت
https://judahtkxr13197.blog2freedom.com/12457382/قیمت-سئو-سایت
https://zionvyqb91234.qodsblog.com/12470569/سئو-سایت-و-خدمات-سئو
https://beaukqsa96332.blog-eye.com/12477640/خدمات-سئو-چیست
https://raymonduaef47529.fare-blog.com/12481732/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
https://emilianoqdlt75457.anchor-blog.com/12482319/خدمات-سئو-سایت-بصورت-حرفه-ای
https://paxtongnqa90015.blogsvila.com/12480358/سئو
https://lorenzovqrk65427.wssblogs.com/12469947/سئو-وب-سایت
https://troypkgt20752.bloggerchest.com/12486884/سئو-تضمینی-سایت
https://garrettwodr88902.like-blogs.com/12448317/خدمات-سئو-و-بهینه-سازی-وب-سایت
https://felixeylu19106.onzeblog.com/12489852/سئو-تضمینی-سایت
https://gregorykfwy75200.blog-kids.com/12503541/هزینه-سئو-سایت-وردپرس 
https://zanderquxa74074.answerblogs.com/12510355/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
http://andrekadf96529.webdesign96.com/15053985/سئو-سایت-فروشگاهی
http://louisetcx12870.webbuzzfeed.com/15189292/خدمات-سئوی-سایت
https://mylesuekq53108.nizarblog.com/12520118/سئو-فروشگاه
https://martinqxzb85185.sharebyblog.com/12518241/خدمات-سئو-و-بهینه-سازی-وب-سایت
http://reidsbuy10841.blogdal.com/16034796/سئو-سایت
http://daltonzlkj05172.bloginder.com/16051217/سئو-سایت-یا-خدمات-سئو-و-بهینه-سازی-سایت
http://augustkopo29697.blogvivi.com/15727842/سئو-فروشگاه
http://kylerulzm45853.get-blogging.com/16387782/شرکت-سئو-سایت 
http://franciscokxdx54288.targetblogs.com/16333715/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
https://sethbejh70470.blogscribble.com/12473270/سئو-سایت-یا-خدمات-سئو-و-بهینه-سازی-سایت
https://cashrltp79146.blog-ezine.com/12464029/شرکت-سئو-سایت
https://zanewgmo17439.ssnblog.com/13743504/سئو-سایت-و-خدمات-سئو
https://donovanpbda58147.techionblog.com/12475515/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
https://andyoibk32197.blogpayz.com/12458334/سئو-سایت-و-خدمات-سئو
https://codyovxz74185.buyoutblog.com/12459454/سئو-سایت-یا-خدمات-سئو-و-بهینه-سازی-سایت
https://trevorljar88888.blogunok.com/12624013/سئو-تضمینی-سایت
https://josuesxwu25604.blogdosaga.com/12481077/سئو-سایت
https://manuelsbeq74299.blogitright.com/12478938/خدمات-سئو-چیست
https://gunneruhcs51896.snack-blog.com/12484085/سئو
https://reidyqcu20741.liberty-blog.com/12474812/هزینه-سئو-سایت-وردپرس
https://fernandobimr42963.tkzblog.com/12475522/شرکت-سئو-سایت  
https://zanehhrz04343.blogdanica.com/12485159/سئو-سایت-فروشگاهی
https://dantevgpw19641.azzablog.com/12479714/خدمات-سئو-وب-سایت
https://reiditag10875.ziblogs.com/12485626/شرکت-سئو-سایت
https://cruzzfik28508.wizzardsblog.com/12527684/خدمات-سئو-و-بهینه-سازی-وب-سایت
http://zionskdw36713.59bloggers.com/14948553/خدمات-سئوی-سایت
https://troyrxac96296.tokka-blog.com/12559276/سئو-کار
https://trentonmzjw19865.madmouseblog.com/12466879/خدمات-سئوی-سایتبه این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/4/12| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :17 بار

استراتژی آموزش سئو به معنای سنتی کلمه شامل تعریف آموزش سئو بردار توسعه و توالی مراحل اجرای این بردار است. هدف سئو ارتقای سایت است که با طیف وسیعی از راه حل های بازاریابی و زمینه ای آموزش سئو به دست می آید. آموزش سئو مجموعه این تصمیمات تقریباً همیشه برای هر تبلیغ چی یکسان است.


چگونه یک استراتژی سئو ایجاد کنیم


اصول کلی استراتژی سئو

مهم ترین عناصر آموزش سئو و بهینه سازی سئو، صرف نظر از استراتژی، عبارتند از:


تجزیه و تحلیل رقیب (هسته معنایی، ساختار، اتصالات، نقاط ورودی و غیره)؛

مجموعه معناشناسی;

ایجاد محتوای سئو، داده های متا.

مانند هر برنامه ریزی، آموزش سئو هنگام تبلیغ سایت، تعیین اهداف و بودجه برای اجرای آنها ضروری است. تعیین هدف برای تعیین اینکه در طول زمان تا چه حد تلاش ها توجیه شده اند و اگر نه، چه کارهای بیشتری برای افزایش اثربخشی کار انجام شده باید انجام شود، ضروری است.


ویژگی های استراتژیک

اشتباه است که بگوییم برخی از استراتژی‌های مخفی سئو وجود دارد که می‌توانید انتخاب کنید که موفقیت سریع را تضمین می‌کند. علاوه بر این، هر مورد در نوع خود منحصر به فرد است و برنامه های کلی همیشه موثر نیستند. با این حال، رویکرد صحیح بهینه سازی معنایی، که شامل نسبت مناسب ابزار و ابزار است، به شما امکان می دهد در زمان کمتری به نتایج بهتری برسید.


محتوای آموزش سئو موضوع: شاخص های کلیدی عملکرد در بازاریابی اینترنتی


آیا می خواهید آموزش سئو و تبلیغات اینترنتی پیچیده یا توسعه وب سایت را سفارش دهید؟

یک فرم ساده را پر کنید و ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

آدرس وب سایت شما

تلفن

محاسبه

برای استارت آپ ها

هدف هر سایت جدید رشد تصاعدی است. ویژگی های ارتقای این نوع استراتژی را تعریف می کند:


ایجاد حداکثر تعداد ممکن صفحات فرود؛

کار بر روی افزایش تعداد نقاط ورودی به سایت؛

اتصالات ساختمان

محتوا بخش مهمی از تبلیغات است، اما زمان زیادی می برد. از آنجایی که هدف این استراتژی شروع سریع است، پردازش عمیق محتوا را می توان به مرحله بعدی موکول کرد.


برای سایت های معتبر

اگر سایت از قبل قابل اعتماد است، در برخی از پرس و جوها پیشتاز است و با تعداد زیادی سایت در بین 30 سایت برتر قرار دارد، به احتمال زیاد مراحل توضیح داده شده در پاراگراف قبل انجام شده است.

بهینه سازی اضافی مورد نیاز است، بنابراین یک استراتژی SEO شامل:


ممیزی سایت؛

تجزیه و تحلیل سوالات جستجو؛

پردازش محتوای عمیق؛

امکان بهینه سازی ساختار سایت وجود دارد که شامل حذف صفحاتی است که ترافیک ایجاد نمی کنند.

کار دقیق تر با لینک های خارجی

ورود اولیه به فهرست جستجو در عرض 2 هفته اتفاق می افتد و پس از آن چندین هفته اصلاح و سپس تثبیت می شود. با این حال، سایت های بهینه شده ممکن است تا 4 ماه طول بکشد تا تغییرات در رتبه بندی موتورهای جستجو منعکس شود.

اگر بهینه سازی مجدد نیاز به پردازش عمیق محتوا داشته باشد، بسته به حجم محتوا و اندازه سایت، ممکن است افزایش موقعیت های رتبه بندی بیشتر طول بکشد.


برای فروشگاه های آنلاین

استراتژی سئو برای بازرگانان آنلاین ویژگی های خاص خود را دارد که با موارد زیر مشخص می شود:


تعداد زیادی صفحات از یک نوع، که در هنگام کار با ابرداده نیاز به رویکرد خاصی دارد.

اضافه شدن مداوم موارد جدید به مجموعه، در نتیجه نیاز به اعمال یک سری اقدامات سئو برای هر صفحه جدید.

حذف پوزیشن های قدیمی و نامناسب که کار با لینک های داخلی و خارجی را دشوار می کند و همچنین صفحات 404 جعلی ایجاد می کند که بر اعتماد سایت تأثیر منفی می گذارد.

اهمیت اصلی آموزش سئو بازخورد مشتریان در مورد محصولات فروخته شده

بنابراین برای یک فروشگاه اینترنتی آموزش سئو اولویت ها در کار بهینه سازی سئو کمی متفاوت است.


برای رهبران بازار

هر شرکت بزرگی، از جمله مایکروسافت، فیس بوک و گوگل، دارای متخصصین SMM هستند که حوزه تخصصی آنها شامل SEO است. آموزش سئو به نظر می رسد اگر آنها در حال حاضر یک انحصار هستند و در 3 برتر چه چیزی باید تبلیغ کنند؟ با این حال، کار در شرکت های بزرگ یک دقیقه متوقف نمی شود.

اهداف استراتژی های سئو آنها اساساً با مواردی که در بالا مورد بحث قرار گرفت متفاوت است:


تولید محتوای معنی دار، یعنی نه تنها با کیفیت بالا، بلکه چشم اندازهای جدیدی ایجاد می کند، محصولات جدید و مزایای آنها را توصیف می کند.

سایت های سازمانی بزرگ به طور مداوم در حال تولید محتوا هستند - این به آنها امکان می دهد همیشه در صدر باشند و اساس استراتژی SEO آنها را تشکیل می دهد.

بهینه سازی و بازیابی اطلاعات در سایت یک فرآیند منظم است که هرگز به پایان نمی رسد.

استراتژی سئو برای رهبران بازار چندان راهی برای ترویج بازاریابی نیست، بلکه عنصر مهمی از تعامل با کاربران و مشتریان بالقوه است.


ویژگی‌هایی که آموزش سئو در استراتژی‌های سئو در نظر گرفته می‌شوند مهم هستند، اما همیشه باید به خاطر داشت که اساس هر تبلیغ بازاریابی محتوای باکیفیتی است آموزش سئو که برای کاربران جذاب باشد. با تمام مزایایی که رقبای شما از طریق سئو به دست آورده اند، همیشه می توانید.


 http://trentonralh30469.pages10.com/--47145721
http://cruzzrne21098.ampblogs.com/--47373952
http://waylonzvoa99998.blogocial.com/--45588223
http://claytonuskz94514.onesmablog.com/--49851094
http://garrettxbgn88954.blogolize.com/--50288875
http://kylerapek17493.bloguetechno.com/--46118215
http://hectorkxkx22199.shotblogs.com/-25713272
http://rafaelrnal31961.tribunablog.com/-25922076
http://eduardosxvy11355.pointblog.net/--50445634
http://trevorzwqh49723.full-design.com/--53651293
http://lanebhjl29629.suomiblog.com/-27082218
http://edgarpira08753.blogminds.com/-9899750
http://marioaruw63073.thezenweb.com/--47674520
http://deanvmxs63941.tinyblogging.com/--52961646
http://stephenmrtu51841.ampedpages.com/--39184665
https://dallassoeo45549.blog5.net/52891476/سئو
https://connertgqx87643.affiliatblogger.com/62747832/دوره-سئو
https://cristianzvtg03318.diowebhost.com/66245478/آموزش-سئو-تخصصی
https://angelooxfj56435.fitnell.com/51793365/خرید-آموزش-سئو
https://jeffreyrwyz73063.dbblog.net/42413222/آموزش-سئو-مبتدی
https://andersongkkk17395.ezblogz.com/42532501/دوره-سئو-پیشرفته
https://beaupkxj45524.designertoblog.com/42123095/بهترین-دوره-سئو
http://shaneuadt53257.blogdigy.com/-25814968
http://travisthbf54301.mybjjblog.com/-26077271
http://devinzttn08825.tblogz.com/-26439389
http://jaidenymtz74062.canariblogs.com/-27369946
https://knoxowuq10054.dsiblogger.com/42512178/آموزش-سئو-پیشرفته
https://elliotseok74129.getblogs.net/42188366/اموزش-سئو-از-پایه
https://gunnerkkfa56392.blogofoto.com/42367134/آموزش-سئو-به-صورت-کامل
https://stephenrcnv78976.ka-blogs.com/64988210/آموزش-سئو-تخصصی
https://charlieiopr41841.timeblog.net/47433173/آموزش-سئو-پیشرفته
https://louisazoc18678.aioblogs.com/65233476/آموزش-سئو-چیست
https://waylonkopq31740.xzblogs.com/53240805/دوره-مقدماتی-سئو 
https://remingtonhfmr47606.widblog.com/65814424/پکیج-اموزش-سئو
https://israelaquv63963.free-blogz.com/58577556/سئو
https://elliotrenu65319.collectblogs.com/57411215/آموزش-سئو-به-صورت-کامل
http://fernandomquv52851.blogdon.net/-28083512
http://johnathanucnc74036.isblog.net/-29032707
http://jaredbkhb48130.alltdesign.com/-32013658 
http://ericktybe46418.blogkoo.com/-31016650
http://rylanbhik18406.atualblog.com/16030517/بهترین-دوره-سئو
http://tituszigk18517.blog-a-story.com/16104454/دوره-سئو
http://chancemokz85247.blogrenanda.com/16171426/آموزش-سئو-سایت
http://shanetxza74741.blogsidea.com/16239295/دوره-جامع-آموزش-سئو
http://stephenyobp41741.blogthisbiz.com/15956312/دوره-مقدماتی-سئو
http://waylonjekb23445.blue-blogs.com/16050340/دوره-آموزش-سئو
http://zandergscj32198.develop-blog.com/16186257/آموزش-سئو-حرفه-ای
http://raymondsrmo08889.livebloggs.com/16218795/دوره-جامع-آموزش-سئو
http://cashwehj19852.is-blog.com/16296546/آموزش-سئو-وردپرس
http://paxtonjkki71368.loginblogin.com/16225362/آموزش-سئو-مبتدی
http://trentonxjqf31872.mdkblog.com/15893751/دوره-سئو-پیشرفته
http://zanefxpc24283.mybuzzblog.com/15860045/بهترین-دوره-سئو
http://lukascffg95285.newbigblog.com/15996675/بهترین-دوره-سئو
http://trevoreijf44728.thenerdsblog.com/15771668/آموزش-سئو-به-صورت-کامل
http://jaredzeff95173.topbloghub.com/16259440/دوره-سئو-پیشرفته
http://codyjunr19378.ttblogs.com/15874243/آموزش-سئو-پیشرفته
http://rafaeljgma24791.yomoblog.com/16242154/آموزش-عملی-سئو
http://travisobls65433.worldblogged.com/15925874/بهترین-دوره-آموزش-سئو
https://israeljyeh17410.digiblogbox.com/37097328/خرید-آموزش-سئو
https://kameronakqv65308.blog2learn.com/59028113/آموزش-سئو-تخصصی
https://jeffreydort87407.bloginwi.com/45992856/بهترین-دوره-سئو
https://elliottapdg07419.jaiblogs.com/37418082/دوره-آموزش-سئو
https://arthurjqtq24588.blogzag.com/56321033/دوره-مقدماتی-سئو
https://zionvbww47024.imblogs.net/61272384/دوره-سئو-پیشرفته 
http://gregoryarzg06273.designi1.com/33140764/
https://waylonshmf32852.blognody.com/14015545/آموزش-عملی-سئو
https://fernandojjdj31255.blogsumer.com/14112636/آموزش-سئو-پیشرفته
https://judahpvya85295.jts-blog.com/13858810/آموزش-سئو-به-صورت-کامل
https://fernandotelq74063.rimmablog.com/13979127/بهترین-دوره-آموزش-سئو
https://claytonhrhl32414.bloggazza.com/13972118/دوره-سئو-پیشرفته
https://laneycfg07417.blogaritma.com/13867796/دوره-سئو
https://gregorygmoq84642.bcbloggers.com/13936856/کامل-ترین-آموزش-سئو
https://troydrbj67754.iyublog.com/13820478/دوره-جامع-آموزش-سئو
https://fernandouook82581.blogdiloz.com/13480966/آموزش-سئو-مبتدی
https://emiliopxto92580.verybigblog.com/13814932/آموزش-عملی-سئو
https://augustcwqo65499.activosblog.com/13832085/کامل-ترین-آموزش-سئو
https://archerpjzf77136.p2blogs.com/13876722/آموزش-سئو-حرفه-ای
https://hectorfhsc11198.theblogfairy.com/13850076/آموزش-سئو
https://damienrtup90256.oblogation.com/13816915/آموزش-سئو-به-صورت-کامل
https://beckettpuya73063.vidublog.com/13830623/دوره-سئو 
https://martinekkx63862.laowaiblog.com/13893576/آموزش-سئو-تخصصی
https://jaidenpvxy73062.bloggadores.com/13836706/دوره-مقدماتی-سئو
https://jareddmpt00076.thekatyblog.com/13680407/پکیج-اموزش-سئو
https://deanrhvi44454.idblogmaker.com/13808587/آموزش-سئو-از-صفر-تا-صد
https://johnathanrxzb74184.blogdemls.com/13805627/هزینه-دوره-سئو
https://jaidenzlhn42211.ageeksblog.com/13794826/خرید-آموزش-سئو
https://jasperdcxr02462.blogunteer.com/13782065/پکیج-اموزش-سئو
https://stephenpstt41547.ltfblog.com/14025474/پکیج-اموزش-سئو
https://edgarjoqs41841.blogmazing.com/13773637/اموزش-سئو-از-پایه
https://josuevyza86285.blogars.com/13973897/بهترین-دوره-سئو
https://brooksobcm30744.thechapblog.com/13783140/آموزش-عملی-سئو
https://andrenedg96295.losblogos.com/13978120/دوره-سئو-پیشرفته
https://connerqcbw27757.prublogger.com/13778667/آموزش-سئو-تخصصی
https://keeganmuwz74185.blogdomago.com/13896926/بهترین-دوره-آموزش-سئو
https://lukastyzy63962.bloguerosa.com/13782882/دوره-جامع-آموزش-سئو
http://gunnerszdf07417.blog4youth.com/14787923/آموزش-سئو-تخصصی
http://alexisewam29629.blog5star.com/15204318/آموزش-سئو-وردپرس
http://arthuredkk80245.blogdun.com/15152861/سئو
http://devinhncc47069.bloggactif.com/15743775/دوره-آموزش-سئو
http://cristianzinp42548.blogginaway.com/15252456/کامل-ترین-آموزش-سئو
http://edgarqxad10741.blogolenta.com/15597475/آموزش-سئو-به-صورت-کامل
http://simonpbem41851.blogripley.com/15292689/آموزش-سئو-وردپرس
http://laneoesf33338.dgbloggers.com/14997431/دوره-مقدماتی-سئو
http://cristianqwzb30630.dreamyblogs.com/14972157/آموزش-سئو-پیشرفته
https://cristianvngj81158.life3dblog.com/13772806/آموزش-عملی-سئو
http://israelnxad01134.idblogz.com/14887575/آموزش-سئو-به-صورت-کامل
http://tituskcyn73714.izrablog.com/12207686/بهترین-دوره-آموزش-سئو
http://mariotsnh82570.kylieblog.com/14952243/آموزش-سئو-از-صفر-تا-صد
http://sethrlkt89898.luwebs.com/15212787/آموزش-عملی-سئو
https://hectorvgnu75333.glifeblog.com/13787225/آموزش-سئو-سایت
http://collinuxqe34487.myparisblog.com/13845189/آموزش-سئو-وردپرس
https://simoncmqr43074.blogsvirals.com/14020737/پکیج-اموزش-سئو
http://judahxbcc84062.actoblog.com/15284307/خرید-آموزش-سئو
http://damienwgnh21975.blog-mall.com/15417822/دوره-سئو-پیشرفته
http://louiszehk18851.blogofchange.com/15440275/آموزش-عملی-سئو
http://jeffreyfkoq41852.spintheblog.com/15561615/بهترین-دوره-آموزش-سئو
http://kameronfgrh43109.dailyblogzz.com/15409628/اموزش-سئو-از-پایه
http://deanmvjm47418.blogvivi.com/15727288/آموزش-سئو-از-صفر-تا-صد
http://josuepthj83815.bloginder.com/16050656/آموزش-سئو-مبتدی
http://donovanpapw81987.blogdal.com/16034201/آموزش-سئو
http://eduardosakw86420.newsbloger.com/16148174/آموزش-سئو-چیست
http://dallasgwnx97630.bleepblogs.com/16405797/آموزش-سئو-چیست
https://augustlpja93444.elbloglibre.com/12471542/اموزش-سئو-از-پایه
https://collinxpdq78884.blog-ezine.com/12463569/کامل-ترین-آموزش-سئو
https://messiahdkjo31853.blogscribble.com/12472805/آموزش-سئو-سایت
https://rylangqyd71592.madmouseblog.com/12466310/بهترین-دوره-سئو 
https://griffinuspk58533.blogtov.com/12473538/دوره-جامع-آموزش-سئو
http://keegancimn80245.howeweb.com/15130456/آموزش-سئو-حرفه-ای
https://remingtontssu21327.blazingblog.com/12466214/آموزش-سئو-از-صفر-تا-صد
https://finnscfi07407.blogdeazar.com/12472930/آموزش-سئو-پیشرفته
https://mariorpqv62952.eedblog.com/12464277/آموزش-سئو-از-صفر-تا-صد
https://beautcgi07418.theisblog.com/12609510/دوره-سئو
http://andrevacc84062.webdesign96.com/15053553/کامل-ترین-آموزش-سئو
http://troyisxa60378.bligblogging.com/15500258/دوره-سئو-پیشرفته
http://andrexnwc09864.59bloggers.com/14948026/آموزش-عملی-سئو
https://spencerbbyh68037.blog2freedom.com/12457051/آموزش-سئو-از-صفر-تا-صد
https://beaughos41841.bloggip.com/12440914/آموزش-سئو-وردپرس
https://emilianozfjl29529.blogitright.com/12478512/دوره-آموزش-سئو
http://spencerouxz74074.get-blogging.com/16387363/آموزش-سئو-سایت
https://jaredtrwy47074.blogunok.com/12623585/آموزش-سئو-وردپرس
https://gregoryeknq85211.blog-eye.com/12477303/دوره-سئو
https://deanerya85284.blogdosaga.com/12480659/آموزش-سئو-پیشرفته
http://paxtonnsux63086.blogsuperapp.com/15135666/آموزش-عملی-سئو 
https://charlieadti54193.snack-blog.com/12483674/کامل-ترین-آموزش-سئو
https://codyitvq41754.fare-blog.com/12481421/اموزش-سئو-از-پایه 
https://emilianokhbv14680.tkzblog.com/12475114/دوره-آموزش-سئو 
https://rowanubfh08518.onzeblog.com/12489555/آموزش-سئو 
https://jaredzdee95184.ziblogs.com/12485203/آموزش-سئو
https://ricardonrmf44556.blog-kids.com/12503244/آموزش-سئو-به-صورت-کامل 
https://trentonslpx18643.answerblogs.com/12510069/کامل-ترین-آموزش-سئو
https://trentonfkoq41842.nizarblog.com/12519824/اموزش-سئو-از-پایه
https://manueliiyl66677.qodsblog.com/12470377/آموزش-سئو-تخصصی
https://devinygkx74206.buyoutblog.com/12459172/دوره-سئو
https://emilianomxej20864.blogsvila.com/12480176/آموزش-سئو-سایت
https://beauslha23158.like-blogs.com/12448152/آموزش-سئو-از-صفر-تا-صد
https://knoxtzcm41741.tokka-blog.com/12559004/آموزش-سئوبه این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/4/12| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :0 بار

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی