رمز خود را فراموش کرده ام ! ثبت نام جدید

آموزش ساخت سایت حرفه ای

با نمونه کافی شاپ ، ارزش این را دارد که سایر کافی نت ها را بررسی کنید.


تحقیقات نشان می دهد که کاربران وب سایت ، اطلاعات را با پیمایش سریعتر پیدا می کنند ، نه اینکه با صفحات مختلف روبرو شوند. بنابراین ، اگر وب سایت شما فقط به برخی اطلاعات اولیه نیاز دارد ، ممکن است ارزش یک الگوی یک صفحه ای را در نظر بگیرد.3 معیار ساده برای کمک به شما در انتخاب طراحی وب سایت خود

آموزش ساخت سایت  - بدانید که واقعاً درباره الگوهای Wix چه فکر می کنیم.


بررسی الگوهای مربع مربع - طراحی Squarespace چقدر خوب است؟


برو به بالا

5

در مورد برندسازی خود تصمیم بگیرید

برو به بالا

زمان شروع طراحی وب سایت شما فرا رسیده است! بگذارید آنچه را که آموخته ایم را عملی کنیم.


هنگام طراحی سایت خود ، باید در مورد چگونگی ارتباط همه کارهایی که انجام می دهید با نام تجاری کلی شما باشد ، فکر کنید. همه چیز از طرح رنگ گرفته تا سبک قلم و تصاویر در داستان داستان برند شما نقش دارند. مهم است که همه آنها همان پیام را ارسال می کنند.


طرح رنگی

رنگ یکی از بزرگترین ابزارهای ارتباطی یک برند است. در حقیقت ، مطابق با Color Matters ، یک رنگ امضا می تواند 80٪ شناخت برند را تقویت کند.


روانشناسی زیادی در پشت درک مردم از رنگ وجود دارد درست کردن سایت ، بنابراین مهم است که بدانید که چگونه از آن در رابطه با صنعت شما استفاده می شود. برای کمک به شما ، اینفوگرافیکی را که ما در کنار هم قرار داده ایم ، توضیح می دهد که رنگ های مختلف به چه معناست و نحوه استفاده آنها به شما کمک می کند.


شخصیت اینفوگرافیک رنگ توسط کارشناس سازنده وب سایت

بیشتر مارک ها دارای یک رنگ غالب ، سپس دو یا سه رنگ ثانویه هستند. رنگ آبی محبوب ترین رنگ است که یک سوم از 100 مارک برتر از آن در آرم خود استفاده می کنند.


اگر می خواهید سایت شما با روندهای مدرن مطابقت داشته باشد ، رنگ های پر جنب و جوش راهی برای پیش روی شما هستند. کارشناسان رنگ ، Pantone ، اخیراً "Living Coral" را به عنوان سال رنگ سال 2019 رأی دادند:


رنگ پنتون سال

منبع: پانتون

چگونه یک رنگ برای وب سایت خود انتخاب کنید

چگونه یک آرم درست کنیم - 4 بهترین سازنده آرم آنلاین.


نوع قلم

شبیه به رنگ ، فونت مورد نظر شما تأثیر زیادی در آنچه مردم درباره وب سایت شما می اندیشند تأثیر دارد. متوسط ​​کاربر وب سایت حدود 20٪ متن در هر صفحه را می خواند ، بنابراین جذابیت آنها با یک پرچم مناسب مناسب بسیار مهم است.


به طور طبیعی ، مشاغل یقه سفید مایل به استفاده از سبک های کلاسیک قلم هستند. فونت هایی مانند Arial و Helvetica مترادف حرفه ای هستند و بنابراین هنگام بحث در مورد مسائل جدی معنا می یابد.


با این حال ، یک مارک سرگرم کننده یا بازیگوش تر ممکن است بخواهد فونتهای انتزاعی تر را کشف کند. مهم است که تعادل بین جالب و قابل خواندن برقرار کنید - آخرین کاری که می خواهید انجام دهید بیگانگی خوانندگان شما است.


تطبیق پذیری قلم

مهم است که یک قلم را انتخاب کنید که قابل خواندن ، متنوع و متناسب با مارک باشد.

به عنوان یک قانون کلی ، باید از استفاده از فونت Comic Sans خودداری کنید. یعنی ، مگر اینکه شما یک جشن تولد بچه ها برنامه ریزی کنید!


آیا علاقه مند به خواندن عمیق در مورد نحوه استفاده از سبک های مختلف فونت هستید؟ راهنمای ما در مورد چگونگی انتخاب بهترین سبک فونت برای وب سایت خود را بررسی کنید.

تصاویر

تصاویر به این صورت است که شما یک وب سایت متوسط ​​را به یک جشن بصری تبدیل می کنید.


محتوای تصویری برای افزایش کلیک و تعامل مفید است ، اما در سطح ابتدایی تر ، تصاویر به سادگی در ذهن می چسبند. طبق یک مطالعه ، اگر بخشی از اطلاعات را می شنویم ، تنها 10٪ از آن را به یاد خواهیم آورد - اما اگر عکسی اضافه کنید ، 65٪ باورنکردنی را به خاطر می آورید.


گفته می شود ، مراقب باشید سایت خود را با تصاویر زیاد بار نکنید. بسیاری از تصاویر با کیفیت بالا ممکن است عالی به نظر برسند ، اما می توانند سایت شما را کند کنند. کاربران وب بی تاب هستند و اگر سایت شما به سرعت بارگیری نشود ، با صفحه کلیدهای خود رای خواهند داد.
https://www.janblaghy.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%88-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/


برچسب ها :
نظرات : 0 بازدید : 1
     
print

قوانین جذب ثروت و پول

منطقه پول خود را آماده کنید

مرد تکیه زده روی پیشخوان آشپزخانه.

 تصاویر فضانورد / تصاویر گتی

منطقه پولی فنگ شوی خود را پیدا کرده و از آن بسیار مراقبت کنید. به طور معمول ، این دفتر خانه شما است که شما امور مالی و کارهای جذب ثروت  دیگر را مدیریت می کنید. شما می خواهید عناصری مانند چوب را که شامل پول و ثروت است ، درج کنید. رنگ آبی و تصاویر رودخانه ها ، دریاچه ها و اقیانوس ها نمایانگر آب است که چوب را تغذیه می کند. همچنین می توانید از آیینه ها ، گیاهان و نمادهای کوچک استفاده کنید که نمادی از سعادت است.


05

از 09 09

نمایش نمادهای ثروت

پول ثروت فنگ شوی

 آنتونی بردشاو / گتی ایماژ

نمادهای فنگ شوی را در خانه خود به نمایش بگذارید که در مورد ثروت و وفور با شما صحبت می کنند. می توانید از نمادهای کلاسیک مانند کشتی ثروت یا بازنمایی انرژی ثروت استفاده کنید. یک رنگ بدیهی است که باید با آن طلا باشد ، که نشانگر یک همبستگی قوی پول است. رنگ دیگر ثروت بنفش است. می توانید از این رنگدانه ها در نقاشی ، بالش ، فرش و سایر اشیاء اطراف خانه و محل کار خود استفاده کنید.


06

از 09 09

از نماد ماهی استفاده کنید

نمادهای ماهی فنگ شویی

 تام هاسلتین / گتی ایماژ

خانه یا محل کار خود را با آکواریوم فنگ شویی تزئین کنید تا چی ثروت را به خود جلب کنید. این یک روش جالب و سرگرم کننده برای اضافه تجسم خلاق  کردن زیبایی و ثروت به مناطق و محل های کاری شماست. همچنین می توانید از نمادهای فنگ شویی و تصاویر ماهی خاص استفاده کنید تا حس ثروت را به محیط خود بیاورید. به عنوان مثال ، از تصاویر هنری در اتاق خواب ، ساعت ماهی در آشپزخانه یا پرده دوش ماهی در حمام استفاده کنید.


07

از 09 09

با کریستال های ثروت تزئین کنید

کریستالهای فری شویی مرکبات

 ilovelotus

بلورهای Citrine به مدت طولانی به دلیل جذب ثروت شناخته شده است ، بنابراین اغلب در برنامه های ثروت فنگ شویی استفاده می شود. مرکبات همچنین برای تقویت عزت نفس فرد شناخته شده است ، بنابراین می تواند انتخاب خوبی برای جواهرات شما باشد. همچنین می توانید از سنگ ثروت محبوب مانند پیریت استفاده کنید. یکی از راه های خلاقانه برای نمایش کریستال ها ، قرار دادن آنها بر روی یک درخت گوهر فنگ شویی در خانه شما برای زیبایی زیبا و پر از معنی و وضوح است.


08

از 09 09

از فواره های فنگ شویی استفاده کنید

چشمه کوچک در یک کاسه.

 woodstock.com

از چشمه های واقعی در داخل و خارج از خانه ، هر چقدر کوچک ، به عنوان یک درمان قدرتمند فنگ شویی استفاده کنید. این باعث می شود انرژی ثروت و چی تازه جذب شود. همچنین می توانید از نمادهایی استفاده کنید که چشمه ها را نشان می دهد ، مانند تصاویر آبهای روان مانند آبشارها ، اقیانوس ها و رودخانه ها. تصاویر آبی که دارای فوم زیاد و نمای باز هستند به ویژه در برنامه های ثروت feng shui قدرتمند هستند.


به 9 از 9 زیر ادامه دهید.


09

از 09 09

یک جریان خوب چی ایجاد کنید

نکات مربوط به منطقه ثروت فنگ شوی

 دیوید پاپازین / گتی ایماژ

مرتباً جریان چی را در خانه و محل کار شخصی خود بررسی کنید. یک جریان تازه و قوی از چی ، همراه با نمادهای مختلف ثروت فنگ شویی ، اگر هدف شما در جذب انرژی ثروت و فراوانی باشد ، باید هدف شما باشد. یک جریان خوب چی با انرژی جابجایی ، راحتی و ریتم آرامش بخش به جلو حرکت می کند. به عنوان مثال ، مطمئن شوید که راهروها از درهم و برهمی و اشیاء ، از تصاویر دلپذیر بر روی دیوار پاک هستند.


برچسب ها :
نظرات : 0 بازدید : 1
     
print