راز جذب پول چیست

راز جذب ثروت

استاد قانون مخفی جذب پول 

بیاموزید که چگونه پول و فراوانی جذب کنید

همه در دنیای اعتقادات خود زندگی می کنند و آن اعتقادات دارای انرژی هستند. افکار شما ارتعاشاتی منتشر می کنند که به معنای واقعی کلمه به عنوان آهن ربا عمل می شوند به مردم و شرایطی که با آنچه فکر می کنید و احساس می کنید ، طنین انداز است.این مراقبه دو بخشی شما را به حالت خلقی فوق العاده ای به نام Deep Mind می برد ، جایی که استعاره های خواب آور به شما در محدود کردن موفقیت کمک می کنند. با مدیتیشن گفتاری و موسیقی با ضربان دوتایی Theta ، شما به سمت هواپیمای Causal Plane هدایت می شوید ، هواپیمای آگاهی بسیار بالایی که در آن چیزی که مشاهده می کنید از قدرت باورنکردنی برخوردار است.


در این سطح از ذهن ،  شما به آنچه فکر می کنید هستید تبدیل می شوید ، زیرا واقعاً افکار شما خلاق هستند. در روزها و هفته های آینده ، امواج مغزی شما به موج های تتا وصل می شوند و شما شروع به جذب ایده ها ، فرصت ها و افراد می کنید تا اهداف سعادت شما را به واقعیت تبدیل کنند. نتایج عمیق است. مانند یک آهنربا پول جذب کنید و مثل گذشته هرگز وفور ایجاد کنید.


"کار کلی هوول نیرویی قدرتمند برای تغییر مثبت است. او به هزاران انسان کمک کرده است تا زندگی خود را بهبود بخشند ، و حتی - به عظمت خود پی ببرند!"

- مارک آلن ، بزرگترین راز همه


https://www.janblaghy.ir/learn-the-law-of-attraction-of-money-and-wealth/برچسب ها :