تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
نرم افزار حسابداری
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک
خرید باغ و باغچه در ملارد
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
ساعت چوبی
جعبه لوح تقدیر
سایبان ماشین
قیمت چوب پلاست
اشکان کالا
رایج مگ
دانلود بازی کم حجم
اردلان داودی گوگل ادز

نکات مهم هنگام خرید بک لینک s
نکات مهم هنگام خرید بک لینک
سوالات متداول در مورد خرید ارجاعآیا تعداد مراجع مهم است؟تعداد لینک های مورد نیاز برای یک صفحه به هدف شما و رقبای سایت شما بستگی دارد. در برخی از کلمات کلیدی شما

سوالات متداول در مورد خرید ارجاع


آیا تعداد مراجع مهم است؟

تعداد لینک های مورد نیاز برای یک صفحه به هدف شما و رقبای سایت شما بستگی دارد. در برخی از کلمات کلیدی شما اصلا نیازی به بک لینک ندارید و تنها با تولید محتوا و سئو می توانید به هدف خود برسید. اما احتمالاً می توانید از این برای شرایط رقابتی کم استفاده کنید و قطعاً ترافیک زیادی را به سایت خود وارد نخواهید کرد. اما با این حال، اگر می خواهید در صدر رتبه بندی کلمات کلیدی پر کلیک و رقابتی باشید، قطعا به بک لینک نیاز خواهید داشت.


پاسخ قطعی برای تعداد لینک های مورد نیاز برای یک صفحه یا سایت وجود ندارد، زیرا تعداد مشخصی لینک برای عبارات مختلف پاسخگو نیست!


آیا خرید بک لینک برای سئو خوب است؟

شرایط خرید ارجاع برای 90 درصد شما سوال است. برای پاسخ به این سوال به برخی از شرایط بک لینک با کیفیت اشاره می کنم. چگونه بازخورد معتبر را تشخیص دهیم؟ خرید بازخورد معتبر در شرایط زیر امکان پذیر است و برای دریافت بازخورد قوی باید اکثر موارد زیر را داشته باشد.


بک لینک مرتبط است، یعنی موضوع سایت شما و وب سایت لینک دهنده یکسان است. اگر موضوعات دقیقاً یکسان نیستند، باید مشترکاتی داشته باشند و لینک خروجی در همان قسمت باشد.

بک لینک باید Follow باشد، برای این کار ربات گوگل با خروج از این سایت اعتباری را به سایت شما اختصاص می دهد.

خرید لینک از سایت هایی که تعداد صفحات ایندکس شده زیادی دارند. حتما از خود می پرسید که تعداد صفحات ایندکس شده چه ارتباطی با ارزش لینک ها دارد. زمانی که سایتی تعداد صفحات زیادی در صفحات نتایج گوگل داشته باشد، کاملا واضح است که خزنده گوگل بارها از آن سایت بازدید می کند و لینک سایت شما به سرعت دیده می شود و اعتبار شما را در آن کلمه کلیدی سریعتر افزایش می دهد.

بک لینک هایی که خریداری می کنید باید به طور خاص فقط برای خرید بک لینک سایت شما ساخته شوند، اما برخی از دوستان به دلیل طولانی بودن فرآیند بک لینک سازی شروع به ساختن بک لینک برای چندین سایت به طور همزمان می کنند. آنها با این کار کیفیت را به خطر می اندازند.

خرید رپورتاژ آگهی با توجه به اینکه متن آگهی را خودتان می نویسید و دقیقاً مربوط به عباراتی است که می خواهید برای آنها بازخورد ایجاد کنید بسیار مطلوب و مناسب است اما قیمت رپورتاژ تبلیغات را نیز در نظر داشته باشید.

آیا خرید بک لینک باعث جریمه شدن شما توسط گوگل می شود؟

پاسخ این سوال هم بله و هم خیر است. خوب، ممکن است از خود بپرسید که در چه شرایطی پاسخ مثبت است. ما شرایط و ضوابط خرید ریفرال را برای شما توضیح داده ایم و در صورت دریافت این خدمات از نیوسئو، تمامی شرایط و ضوابط شامل حال شما خواهد شد.


آیا خرید ارجاع رایگان خوب است؟

خرید بک لینک رایگان به صورت عمده ارزشش را ندارد زیرا باید برای همه چیز هزینه کنید. آیا فکر می کنید سایت ها و ابزارهای آنلاینی که آدرس سایت شما را در یک لحظه در هزاران وب سایت کم ارزش و غیر مرتبط ثبت می کنند، می توانند ارزش خاصی برای سایت شما ایجاد کنند؟


نظر شما در مورد گوگل چیست؟ خرید بک لینک انبوه و ثبت 1000 بک لینک در سایت های عمومی غیر مرتبط با الگوریتم پنگوئن گوگل، آیا این عملیات غیر طبیعی نیست! بنابراین بک لینک های رایگان برای گوگل ارزشی ندارند و منجر به جریمه شدن سایت شما می شوند.


آیا خرید بازخورد تضمینی و دائمی وجود دارد؟

خرید بک لینک دقیقا تضمینی است تا بک لینک شما به موقع انجام نشود و کاملا طبیعی و با روش های ابتدایی انجام شود. امیر کمساری در بسیاری از فایل های آموزشی خود به اصطلاحات بک لینک سازی اشاره می کند. پیوندهای ثابت، پیوندهای ثابت تضمینی هستند.


چه زمانی باید ریفرال بخریم؟

در ماه اول پس از راه اندازی وب سایت خود، لینک ها را خریداری نکنید!

زمانی که محتوای باکیفیتی در سایت منتشر کرده اید و مدتی از انتشار مقالات با کیفیت در سایت می گذرد، می توانید بک لینک خریداری کنید. با این کار به گوگل نشان دادید که ثابت قدم هستید و این تجارت برای شما ارزشمند است.به این مطلب امتیاز بدهید: 1 2 3 4 5

____________________________________________________

برچسب ها:
ارسال در تاريخ 1401/7/29| توسط rashidkhan | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید :2