یادگیری اصول SEO به شما کمک می کند تا دیدگاه درستی در مورد آنچه در گوگل یا سایر موتورهای جستجو رخ می دهد بدست آورید. اصول سئو کمتر تغییر می کند و برخلاف الگوریتم های گوگل که دائماً در حال تغییر هستند ، خدمات سئو اصول سئو همیشه ثابت هستند و شامل اصول کلی و ساختارهای موتورهای جستجو و نحوه کار آنها می شوند.


بسیاری از افرادی که نظرات شخصی خود را در زمینه سئو می نویسند ، اگر با اصول و قوانین موتورهای خدمات سئو جستجو آشنا باشند ، نظرات درست و صحیحی را در این زمینه منتشر می کنند و کمتر شایعات و شایعات دروغ منتشر می کنند. آموزش سئو براساس اصول آن کمتر تغییر می کند و استراتژی ها ، نیازهای جامعه و قوانین الگوریتمی با گذشت زمان تغییر می کنند.

اصول سئو چیست؟
اصول سئو مجموعه ای از قوانین و مقررات ثابت در سئو است که بر اساس آنها می توان درک درستی از کار موتورهای جستجو داشت. به عنوان مثال ، دانستن خدمات سئو اینکه SEO شامل فرآیندهایی است و بر اساس آن حرکت می کند ، به ما کمک زیادی می کند.

ساختار موتورهای جستجو ، که شامل موارد زیر است ، یکی از اصول SEO است:

خزنده Google با یافتن پیوندها و صفحات جدید متهم شد
نمایه سازی که وظیفه او استخراج عواملی است که بر الگوریتم رتبه بندی خدمات سئو Google تأثیر می گذارند
الگوریتم رتبه بندی که بر اساس نتیجه عوامل مشترک خدمات سئو در کلمات کلیدی مختلف سعی در نشان دادن بهترین نتیجه به کاربر دارد
عبارت پرسشی که بر اساس آن کاربر جستجو می کند
خدمات سئو و بهینه ساز و مترجم موتور جستجو ، که مسئول بهبود جستجو و در بعضی موارد جستجوی معنایی است
الگوریتم های کمکی برای محافظت از نتایج Google
موارد فوق ثابت است و در همه موتورهای خدمات سئو جستجو در جهان وجود دارد. الگوریتم هایی که بر اساس پیوندها یا بر اساس محتوا کار می کنند ، براساس آنها رتبه صفحه را برای کلمات کلیدی مختلف ارزیابی می کنند.

کلمات کلیدی را دریافت کنید
دریافت کلمات کلیدی ممکن است ساده به نظر برسد ، اما اینگونه نیست. استخراج کلمات کلیدی هدفمند ، تجزیه و تحلیل رفتار مخاطبان و ایجاد استراتژی مبتنی بر کلمات کلیدی مهمترین گام در سئو است و اولین اصل سئو شناخته شده است. خدمات سئو زیرا این هدف ما را تعیین می کند. بنابراین اگر کلمات کلیدی مناسب را انتخاب نکنیم ، نتیجه ای نخواهیم گرفت.

سئو داخلی
سئو داخلی شامل سئو محتوا و سئو فنی است. پرداختن به این دو موضوع بر اساس فاکتورهای موتور جستجو به ما امکان می دهد داده های بیشتری را جذب کنیم و امتیازات بیشتری خدمات سئو در سئو داشته باشیم. از طرف دیگر ، خوش بینان سئو معتقدند که محتوا سلطان است ، دلیل این امر این است که با ایجاد محتوای مناسب می توان ضعف بسیاری از فاکتورهای دیگر را در سئو جستجو کرد و کل فرآیند سئو را به اتمام رساند ، در واقع محتوای با کیفیت باعث این امر می شود عملیات سئو به طور خودکار ادامه خواهد یافت ، مارک ها و پیوندهای خارجی به طور خودکار توسط مصرف کنندگان برای ما ایجاد می شوند و رشد چشمگیری را شاهد خواهیم بود.

سئو خارجی
سئو خارجی مربوط به مارک تجاری ، ایجاد لینک و عوامل اعتباری است و موتورهای جستجو عوامل خارجی را برای ارزیابی کیفیت سایت در نظر می گیرند. در واقع ، سایت های با کیفیت در این نمای سایت هایی هستند که افراد خارج از خدمات سئو این سایت به آنها علاقه مند شده و درباره آنها صحبت می کنند.

الگوریتم های گوگل
الگوریتم های گوگل به طور مداوم در حال تغییر هستند ، برخی از آنها برای مبارزه با سایت های دارای هرزنامه خدمات سئو و برخی دیگر برای ایجاد یک تجربه کاربر پسند طراحی شده اند. بنابراین ، کلمات و نتایج جستجو هرگز ثابت نیستند و ما با یک محیط در حال تغییر و پویا ارتباط برقرار می کنیم.

نتیجه
اصول سئو در تمام موتورهای جستجو یکسان است ، حتی خارج از جستجوی وب ، به عنوان مثال برای بهینه سازی رتبه بندی یک خدمات سئو برنامه تلفن همراه در بازار Android یا برای بهبود رتبه بندی یک ویدیو در نتایج YouTube و غیره. در این مقاله ، من می خواهم تعریفی از اصول SEO داشته باشم. در بیشتر موارد ، وقتی صحبت از سئو می شود ، می توانیم در مورد گوگل صحبت کنیم ، زیرا بازار متعلق به گوگل است و ترافیک اینترنت از طریق آن گسترش می یابد ، اما اصول سئو اغلب در محیط های مختلف یکسان است.

افرادی که با اصول فنی خدمات سئو معماری موتورهای جستجو آشنایی دارند شایعات و مقالات بی اساس در مورد سئو را نمی پذیرند و با تجزیه و تحلیل فنی وقایع می توانند بهترین نتیجه را در سئو کسب کنند.

منابع مناسب برای یادگیری اصول و فنون SEO
یادگیری اصول سئو منابع خدمات سئو بسیاری دارد که می توانید استفاده کنید ، قطعاً بهترین منبع برای یادگیری سئو ، گوگل است. گوگل ممکن است همه چیز راجع به سئو و اصول آن به ما نگوید ، اما هرچه می گوید درست است ، از طرف دیگر ، اصول سئو کمتر تغییر می کند ، بنابراین منابع اطلاعاتی گوگل معمولاً ثابت هستند و تغییر نمی کنند. همچنین مقالات فارسی زیادی در این زمینه وجود دارد که می توانید آنها را بخوانید ، خدمات سئو یاد بگیرید و تدریس کنید و در دوره های آموزشی که من برگزار می کنم. در اینجا چند منبع خوب برای یادگیری سئو وجود دارد تا بتوانید از آنها استفاده کنید:


برچست ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,