آموزش دیجیتال مارکتینگ از صفر

5. دوره بازاریابی دیجیتال Udemy (پرداخت شده با گواهینامه)

دوره های بازاریابی دیجیتال Udemy

دوره های بازاریابی دیجیتال Udemy

Udemy یکی از بزرگترین سیستم عاملهای یادگیری آنلاین است. آنها دوره هایی را درمورد تعدادی موضوع ارائه می دهند که شامل کلیه زمینه های بازاریابی از سئو تا تبلیغات و فروش گوگل است.یکی از دوره هایی که به طور مفصل بازاریابی دیجیتال را پوشش می دهد ، بسته کامل است که شامل 12 دوره است. موضوعات شامل:


تحقیقات بازار

راه اندازی وردپرس

سئو

نوشتن SEO

بازاریابی YouTube

Google Ads

LinkedIn بازاریابی

بازاریابی برنامه

بازاریابی ایمیلی


بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

تبلیغات فیس بوک

این دوره دارای گواهینامه است اما رایگان نیست. قیمت 199 دلار است اما اگر به اندازه کافی صبور باشید می توانید آن را 19 دلار بدست آورید. با Udemy ثبت نام کنید ، دوره را به لیست خواسته های خود اضافه کنید و منتظر دوره تخفیف باشید.


چرا در این دوره ثبت نام می کنید؟


من طرفداران زیادی در دوره های Udemy ندارم ، در گذشته تعدادی دوره را امتحان کرده ام و به نظرم می رسد که این دوره ها برای توده ها ساخته شده است بدون اینکه به جزئیات توجه کنند.


همچنین ، بعضی اوقات توضیحات دوره نوید بیش از آنچه که در دوره ارائه می شود ، می شود.


با این وجود ، اگر بتوانید این دوره را با قیمت مناسب و 199 دلار نگیرید ، ارزش پول دارد. اگر مبتدی باشید می توانید ایده خوبی در مورد نحوه کار اجزای مختلف بدست آورید زیرا همه چیز از بازاریابی وب سایت گرفته تا تبلیغات رسانه های اجتماعی را در بر می گیرد.


درباره این دوره اطلاعات بیشتری کسب کنید


6. آموزش مجوز بازنشستگی دیجیتال مارکتینگ (پرداخت شده با گواهینامه)

آموزش مجوز بازاریابی دیجیتال دارای مجوز

آموزش مجوز بازاریابی دیجیتال دارای مجوز

این دوره بازاریابی دیجیتال توسط SimpliLearn ارائه می شود و تعدادی از رشته ها و ابزارهای بازاریابی دیجیتال را در بر می گیرد.

آموزش دیجیتال مارکتینگ 


این دوره برای مبتدیان است و شامل موارد زیر است:


سئو

رسانه های اجتماعی

پرداخت به ازای هر کلیک (Facebook و Google Ads)

بهینه سازی تبدیل

وب آنالیتیکس

بازاریابی محتوا

بازاریابی ایمیل و بازاریابی موبایل

همکار معتبر دیجیتال مارکتینگ (DMCA) یک دوره حق بیمه است و با قیمت ممتازی همراه است. دو گزینه قیمت گذاری وجود دارد ، شما می توانید دوره را بصورت آنلاین و با استفاده از مطالب خود گام بردارید و یا وارد یک کلاس آنلاین شوید. هزینه از 750 دلار تا 1350 دلار است.


چرا در این دوره ثبت نام می کنید؟


نکته جالب در مورد این دوره این است که شامل پیاده روی های بیش از 35 ابزار بازاریابی دیجیتال می شود ، بنابراین با تمام شدن این دوره ، شما ایده خوبی خواهید داشت که از چه ابزاری برای استفاده در کمپین های بازاریابی دیجیتال استفاده کنید.


همچنین ، علاوه بر دریافت مجوز برای این دوره ، شما را برای گذراندن و دریافت گواهینامه Google Ads ، Facebook ، Google Analytics و YouTube آماده می کند.


اگر در حال کار برای یک شرکت هستید و می خواهید رئیس خود را متقاعد کنید که در یک دوره بازاریابی دیجیتال سرمایه گذاری کند ، این یک گزینه بسیار خوب از طرف یک شرکت قابل اعتماد است.


درباره این دوره اطلاعات بیشتری کسب کنید


7. انتقال بازاریابی دیجیتال (رایگان با گواهینامه)

دوره تحول بازاریابی دیجیتال

دوره تحول بازاریابی دیجیتال

Google Academy for Ads منبع اصلی یادگیری و دریافت گواهینامه با استفاده از Google Ads است ، اما آنها همچنین تعدادی دوره رایگان را برای سایر مباحث بازاریابی دیجیتال ارائه می دهند.


یکی از این دوره ها ، تبدیل بازاریابی دیجیتال است که در آن تمرکز دارد:


کسب مشتری

تکنیک های بازاریابی موبایل

برنامه نویسی

پس از اتمام دوره ، مجوز دریافت می کنید.


چرا در این دوره ثبت نام می کنید؟


این دوره معمولی بازاریابی نیست و برای مبتدیان نیست. برای اینکه بتوانید دوره را دنبال کنید باید یک درک اساسی از مفاهیم بازاریابی دیجیتال داشته باشید.


اگر نقش شغلی شما بیشتر به Google Ads و تبلیغات پولی است ، این دوره برای شما می باشد. دوره ها رایگان است و بیش از 10 ساعت به شما زمان نمی برد.


درباره این دوره اطلاعات بیشتری کسب کنید


https://www.janblaghy.ir/digital-marketing-training/برچسب ها :